Home Biznes i finanse Nowi przywódcy tcc global ‒ powołanie Ricka Swinkelsa i Jörga Crosecka na stanowiska dyrektorów generalnych

Nowi przywódcy tcc global ‒ powołanie Ricka Swinkelsa i Jörga Crosecka na stanowiska dyrektorów generalnych

AMSTERDAM, 24 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ –Firma tcc global, światowy lider w dziedzinie marketingu lojalnościowego dla branży detalicznej, ogłosiła dzisiaj, że Rick Swinkels i Jörg Croseck obejmą nowe stanowiska z dniem 1 sierpnia br.

Dzięki tej strategicznej zmianie w strukturze kierownictwa tcc global wprowadza innowacyjny i kreatywny styl przywództwa, podobny do tego, jaki funkcjonuje w wielu organizacjach, które cechuje wysoka elastyczność i przedsiębiorczość.

Swinkels i Croseck wspólnie zadbają o to, aby dziesięciolecia doświadczeń tcc w zakresie lojalności i handlu detalicznego zostały wykorzystane do opracowania kolejnej generacji rozwiązań lojalnościowych i rozwiązywania wielu problemów, przed którymi stoją podmioty detaliczne w nowej erze lojalności.

„Dzięki temu tcc global stanie się firmą, która jest prawdziwie skoncentrowana na klientach i stawia podmioty detaliczne w sercu rozwiązań, które opracowuje. Przełomowe zmiany które zachodzą w branży detalicznej wywierają coraz większą presję na sprzedających. Klienci mają praktycznie nieograniczony wybór, więc potrzeba lepszego poznania ich preferencji jest kluczem do odegrania bardziej znaczącej roli i nawiązywania silniejszych, spersonalizowanych i opartych na emocjach relacji” ‒ powiedział Swinkels.

„Bycie zaufanym partnerem w dzisiejszych czasach oznacza, że trzeba posiadać wiedzę, sieć kontaktów i odpowiednie zasoby. Stawiając klientów w centrum wszystkich naszych działań, możemy zapewnić, że dążymy do realizacji tej obietnicy” ‒ powiedział Croseck.

Obaj nowo wybrani dyrektorzy generalni posiadają wspólną wizję tcc global oraz podchodzą z pasją do jej pracowników, klientów i całej branży.

Będą oni dzielić przywództwo, wykorzystując swoje umiejętności zawodowe. W ten sposób firma stanie się dla podmiotów detalicznych partnerem, który będzie bardziej elastyczny, przedsiębiorczy, skoncentrowany i zdolny do reagowania na ich potrzeby w złożonym świecie.

Rick Swinkels dołączył do tcc global na początku 2022 roku, a jego kariera jest nierozerwalnie związana z branżą detaliczną i lojalnościową. Przepracował ponad 15 lat dla Albert Heijn, jednej z najbardziej innowacyjnych i odnoszących sukcesy firm detalicznych na świecie, gdzie pełnił funkcję globalnego wiceprezesa ds. lojalności klientów, danych i wielokanałowego handlu detalicznego. Następnie był członkiem zarządu Brand Loyalty, po czym dołączył do tcc, przyjmując funkcję dyrektora handlowego.

Pełniąc funkcję dyrektora generalnego, Swinkels będzie kierować handlowymi aspektami działalności, obejmującymi partnerów w zakresie marek i licencji, współpracując z zespołem ds. handlu wielokanałowego, koncentrującym się na innowacjach.

Jörg Croseck pracuje dla tcc global od 10 lat i ma za sobą dynamiczną karierę w firmie. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora zarządzającego na Europę Środkową oraz Azję i Pacyfik.

Jako dyrektor generalny Croseck przejmie odpowiedzialność za kierowanie operacyjnymi aspektami działalności firmy.

Obaj dyrektorzy generalni umocnią tcc global na pozycji zaufanego partnera dla największych sprzedawców detalicznych, właścicieli marek i licencji, którzy chcą sprawnie funkcjonować w nieustannie zmieniającym się i obejmującym wiele kanałów środowisku detalicznym.

tcc global

tcc global jest międzynarodową firmą marketingową specjalizującą się w tworzeniu platform i kampanii lojalnościowych, które zmieniają sposób myślenia, działania i doświadczenia klientów.

W dynamicznie rozwijającym się środowisku handlu detalicznego, który cechuje ciągle rosnący wybór ofert, technologii i innowacji, lojalność klientów pozostaje istotnym czynnikiem łączącym w sobie wydźwięk emocjonalny z systemem nagród za realizowane transakcje.

Wykorzystując potęgę danych, wnikliwość i kreatywność, tcc zapewnia dostosowane do potrzeb rozwiązania, które angażują i nagradzają lojalnych klientów, jednocześnie stymulując zrównoważony rozwój podmiotów detalicznych i marek.

Działając w ponad 70 krajach na całym świecie, tcc zatrudnia ponad 500 osób w 34 oddziałach. Więcej informacji na stronie: tccglobal.com.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/1838419/tcc_global_1.jpg 

Źródło: tcc global

KONTAKT:
Russell Lindsey
tel: +44 (0) 20 3077 2000
e-mail: tcc@eulogy.co.uk 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ