Home Nauka i Technika 3nm ASIC Technology – Otwierająca Nowe Możliwości dla Kryptowalutowych Minerów

3nm ASIC Technology – Otwierająca Nowe Możliwości dla Kryptowalutowych Minerów

Uczestnicy spotkania na Środkowoeuropejskim Forum Technologii Wodorowych H2POLAND, które odbyło się w Poznań Congress Center, omówili bardzo ważny temat dotyczący przyszłości sektora wodorowego w Polsce w debacie „Kadry przyszłości na podstawie Akademii H2”.

Bitmanu wprowadza do rynku nową generację krypto-minerów wyposażonych w 3 nanometrowe układy ASIC. BM1, BM2 i BM Pro to najpotężniejsze i najbardziej opłacalne mining rigi jakie ujrzały światło dzienne i są uważane przez wielu ekspertów za przyszłość krypto-miningu.

Bitmanu miners to jedne z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystujących najbardziej zaawansowane układy scalone z silikonu. Ofertują one wyższą gęstość tranzystorów, lepszą prędkość wydobywania i mniejsze zużycie energii. Jednak to, co wyróżnia je od pozostałych, to ich wydajność wydobywania. Hash rate, którym dysponują, jest najwyższy spośród wszystkich dotychczas stworzonych urządzeń do wydobywania.

Ponadprzeciętne mocy hashe Bitmanu są niezwykle wydajne energetycznie. Modele BM1, BM2 i BM Pro charakteryzują się odpowiednio: Bitcoin 760 TH/s, Litecoin 80 GH/s, Dash 15 TH/s, Monero 6 MH/s; Bitcoin 1220 TH/s, Litecoin 128 GH/s, Dash 25 TH/s, Monero 10 MH/s oraz Bitcoin 3900 TH/s, Litecoin 400 GH/s, Dash 75 TH/s, Monero 32 MH/s. Niskie koszty energii przyczyniły się do tego, że koparki Bitmanu są wybierane zarówno przez centra danych, jak i projekty domowe. Co ciekawe, wielu klientów Bitmanu udało się już odzyskać całą inwestycję w mniej niż miesiąc i uzyskać ogromny zysk.

Koparki Bitmanu są wyposażone w szereg ulepszeń technologicznych, które zapewniają wydajne osiągnięcia. Jednym z nich jest technologia Zcash, która korzysta z wysokiej wydajności sprzętowej, zapewniając szybkie wyniki. Innym ulepszeniem jest technologia Multipool, która dopasowuje koparki do obecnych trendów w sieci, aby zapewnić jak najlepsze wyniki.

Nasza firma odnotowała niezwykły wzrost w zyskach w ciągu ostatniego miesiąca. Najbardziej ekscytujące są dane dotyczące naszych trzech głównych produktów – BM1, BM2 oraz BM Pro. Oto one:

BM1: Bitcoin $1300, Litecoin $1800, Dash $4800, Monero $3600

BM2: Bitcoin $2100, Litecoin $2900, Dash $8500, Monero $6000

BM Pro: Bitcoin $6600, Litecoin $8900, Dash $20,000, Monero $22,000

Jesteśmy dumni z naszej wyjątkowej wydajności w ciągu ostatniego miesiąca, a te wyniki są odzwierciedleniem sukcesu naszych produktów.

„When we started Bitmanu, our goal was to bring about a long-term change to the market by making crypto mining convenient and profitable like never before. It gives us immense pleasure to inform that many of our satisfied customers have no prior experience in crypto” – said David Letoski, CMO of Bitmanu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Bitmanu, odwiedź stronę https://bitmanu.com/.

Bitmanu to znacząca firma produkcyjna, której zarząd tworzą inwestorzy oraz uznani eksperci z branży kryptowalut. Misją firmy jest umożliwienie dostępu do zalet najnowszych technologicznych innowacji każdemu. Firma Bitmanu dumnie prezentuje imponującą linię wydobywców kryptowalut, którzy oferują wyjątkowe zwroty z inwestycji w niezwykle szybkim czasie.


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ