Home Biznes i finanse Festiwal zakupów w Chengdu: Przywitaj nowe, importowane towary!

Festiwal zakupów w Chengdu: Przywitaj nowe, importowane towary!

Hard Rock ma zaszczyt współpracować z Halsey, artystką, która osiągnęła wielki sukces w muzyce, niezależnie od gatunku. W ramach tej współpracy Firma przekazuje dotację o wartości 250 000 $ na działania społeczne skierowane do społeczności LGBTQIA+ za pośrednictwem Fundacji Hard Rock Heals.

5 czerwca 2023 r. w Chengdu, stolicy prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, pojawiła się okazja do zrobienia udanych zakupów podczas letniego festiwalu. Uczestnicy mogli wybierać spośród imponującej gamy produktów, które dostarczono tu koleją ekspresową z różnych krajów w Europie.

Podczas ośmiu dni wydarzenia w Chengdu-Eurasia, 15 pawilonów towarowych w dzielnicach Qingbaijiang, Shuangliu i Jinniu, a także pawilonu Międzynarodowego Stowarzyszenia E-Handlu oferować będzie szeroki wybór zagranicznych produktów i unikalnych rękodzieł.

Festiwal zapewnia mieszkańcom dostęp do wyjątkowych produktów importowanych z całego świata, tworząc nowy sposób zakupów oraz dając im możliwość poznania najlepszych międzynarodowych marek w jednym miejscu.

„Sprzedawane podczas festiwalu produkty są nie tylko przystępne cenowo, ale także stanowią gwarancję jakości” ‒ powiedział przedstawiciel biura ds. handlu międzynarodowego i logistyki dzielnicy Qingbaijiang.

Chengdu Cloud Shopping to kompleksowa platforma, oferująca konsumentom możliwość zakupu towarów z całego świata bez wychodzenia z domu. Nasza platforma promocyjna jest wyposażona w najnowsze technologie, aby zapewnić użytkownikom najwyższy komfort i łatwość zakupów.

Chengdu Cloud Shopping to jedyna platforma zakupowa, która daje użytkownikom możliwość dokonywania zakupów online bez opuszczania swoich domów. W naszym programie promocyjnym zastosowano najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić użytkownikom łatwe i bezproblemowe zakupy.

Biuro ds. Handlu w Chengdu zorganizuje spotkanie 9 czerwca, aby pomóc w poznaniu rzeczywistych potrzeb i dopasowaniu towarów importowanych do tych potrzeb, w ramach wsparcia dla festiwalu.

Podczas spotkania chcemy skupić się na tworzeniu platformy w celu zapewnienia możliwości dostosowania podaży do popytu, zwiększenia dostępności towarów importowanych oraz wspierania konsumpcji produktów pochodzących z importu.

Chengdu zmieniło się z małego miasteczka śródlądowego w ośrodek o znaczeniu międzynarodowym, gdy w 2017 roku zostało wyposażone w międzynarodowy port kolejowy w dzielnicy Qingbaijiang. Kolejowe połączenia ekspresowe między Chinami a Europą stały się łatwo dostępne dla ponad 100 miast zarówno w granicach Chin, jak i poza nimi.

Chengdu, w prowincji Sichuan w Chinach, jest miejscem gdzie mieszkańcy mogą kupować towary, które wywieziono z Europy za pośrednictwem China Europe Express. Oferują one wysokiej jakości produkty po atrakcyjnych cenach, dzięki czemu lokalna społeczność może cieszyć się z dostępu do europejskich towarów.

Chengdu oferuje mieszkańcom dostęp do wysokiej jakości produktów europejskich, które są dostarczane za pośrednictwem China Europe Express. Towary te są dostępne w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu lokalna społeczność może korzystać z nich korzyści. Może to zapewnić mieszkańcom dostęp do wysokiej jakości produktów europejskich w ich własnym mieście.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ