Home Artykuły Partnerów Zdrada. Kiedy przyda się pomoc detektywa?

Zdrada. Kiedy przyda się pomoc detektywa?

Czasami w naszym życiu pojawia się moment, kiedy musimy zasięgnąć porady u prywatnego detektywa. Kiedy zauważamy pewne symptomy, które mogą oznaczać, że nasz partner/partnerka nas zdradza, nie warto bawić się w półśrodki. Robienie dochodzenia na własną rękę może nas skompromitować i nie przynieść oczekiwanych efektów. Wtedy przyda się pomoc specjalisty, który wykona za nas całą pracę i dostarczy niezbite dowody. Jak wygląda praca prywatnego detektywa? Jak wykrywa się zdradę? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Oznaki zdrady

Niewierność partnerska nie jest łatwa do wykrycia. Jest to grząski temat, który może doprowadzić do ogromnego kryzysu małżeńskiego. Są pewne oznaki, które mogą świadczyć o tym, że jesteśmy zdradzani. Jedną z nich jest zmiana stosunku partnera lub partnerki do nas. Kiedy osoba staje się zbyt oziębła lub -wręcz przeciwnie- zbyt troskliwa, warto wzmocnić swoją czujność. Nagłe zaprzestanie okazywania czułości, brak wyznawania miłości, krytykowanie i bagatelizowanie Twoich spraw to powody do strachu. Warto również zwrócić uwagę na takie symptomy jak przesadne dbanie o siebie oraz spędzanie dużej ilości czasu poza domem. Nagłe zmiany w codziennych nawykach pielęgnacyjnych, inna fryzura czy garderoba powinny wzbudzić naszą czujność. Również nieuzasadnione wyjazdy, częste wychodzenie z domu i zapominanie o obietnicach pod pretekstem dużego nakładu pracy to typowe czerwone flagi.

Dlaczego warto wynająć prywatnego detektywa do zdrad?

Kiedy zaczynamy podejrzewać, że nasza osoba partnerska może nas zdradzać, od razu chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości. Pierwszym krokiem w takich działaniach jest rozmowa. Niestety wtedy często pojawiają się kłamstwa i zatajanie prawdy- rzadko kiedy ktoś ma odwagę, by się przyznać, że zdradza osobę, z którą dzieli życie. Kolejnym etapem są próby wykrycia, czy faktycznie jesteśmy zdradzani. Prowadzenie dochodzenia na własną rękę doprowadzi nas donikąd- brak odpowiedniego wyposażenia oraz dużej ilości czasów nie przyniesie nam żadnego rozwiązania sprawy. Warto wtedy oddać nasz problem w ręce profesjonalisty. Firma taka jak Agencja Detektywistyczna Focus w Poznaniu pozwoli ustalić i zweryfikować, czy podejrzenia zdrady są słuszne.

Jak znaleźć dobrego prywatnego detektywa?

Chcąc wynająć prywatnego detektywa, musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Najważniejszą z nich jest działanie zgodne z prawem. Agencja musi być wpisana do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług detektywistycznych. Dzięki temu materiały zebrane przez taką firmę mogą być dowodami w sądzie. Warto również zwrócić uwagę na sprzęt, jakim dysponuje detektyw- musi on być profesjonalny, w dobrym stanie i umożliwiający szybką realizację zleceń od początku do końca. Dobrze byłoby, aby specjalista był dla nas dostępny 24 godziny na dobę. Specyfika tej pracy jest wyjątkowa, a sytuacja może obrócić się do góry nogami w każdym momencie. Stały kontakt i gotowość do pracy to duża zaleta, która daje profesjonalny obraz detektywa.

Jakie działania prywatnego detektywa potwierdzą zdradę?

Udowodnienie zdrady to trudne zadanie, jednak detektyw z profesjonalnej firmy, takich jak Agencja Focus w Poznaniu, dołoży wszelkich starań, aby tego dokonać. Specjalista będzie obserwował podejrzaną osobę, w celu ustalenia, czy jest on w nieformalnym związku z innym człowiekiem. Jeśli niestety okaże się to prawdą, zbiera on informacje o kochanku lub kochance- stara się dowiedzieć, gdzie mieszka i pracuje. Szuka też potencjalnych świadków. Wtedy wszystkie dowody są komplementowane i porządkowane, a klient zapoznaje się z nimi w przystępny sposób. Wszystko dzieje się z poszanowaniem godności osobistej osób zaangażowanych.

Jakie materiały otrzymuje klient?

Prywaty detektyw podczas prowadzenia sprawy opracowuje materiały, które potem otrzymuje klient. Na początku obejmują one szczegółowo opracowany plan działania i stworzenie dokumentacji uzyskanych dzięki niemu efektów. Osoba zlecająca dostaje również zdjęcia, nagrania audio i materiały video, które są tak ważne w sprawach o udowodnienie zdrady. Końcowym etapem są raporty, sprawozdania oraz lista kontaktów i adresów osób zaangażowanych w proceder.

Jaki podstawowy sprzęt posiada detektyw?

Każdy detektyw musi wykazywać się umiejętnością dedukcji, wiedzą oraz poprawnym łączeniem wątków. Na nic jednak zdadzą się te cechy, kiedy nie ma on dostępu do profesjonalnego sprzętu. Jego podstawowym wyposażeniem powinien być samochód, gdyż mobilność jest tutaj niezwykle ważna. Śledzenie osób podejrzanych, szybkie podróże czy nagłe sytuacje to tylko kilka z niezliczonych momentów, w których przyda się sprawny pojazd. Kolejnym niezwykle ważnym elementem jest aparat wraz z zestawem obiektywów. Zdjęcia to jedne z elementów materiałów dowodowych, które mogą służyć pomocą podczas rozprawy sądowej. Dobrej jakości obiektywy umożliwią robinie ostrych zdjęć nawet z dużej odległości w dużym przybliżeniu.

Zdobycze nowych technologii w pracy detektywa

Detektywi wykorzystują najnowsze technologie, aby zdobyć materiały dowodowe. Jednym z elementów wyposażenia, który robi wrażenie, są dyktafony umieszczone w najróżniejszych miejscach- długopisach, breloczkach czy zapalniczkach. Urządzenia do nagrywania o pokaźnych rozmiarach odeszły do lamusa- teraz na rynku dostępne są akcesoria rodem z filmów o Agencie 007. Do tego grona należą również minikamery oraz oprogramowanie umożliwiające monitorowanie komputera. Wszystko to sprawi, że rozwiązanie sprawy będzie łatwiejsze, a dowody pewne i niezbite.

Obszary działalności detektywa są zróżnicowane. Jednym z nich jest wykrywanie zdrady, co również łączy się ze sprawami rozwodowymi. Prywatny detektyw jest w stanie dostarczyć dowody, które mogą zostać wykorzystane w sądzie podczas rozprawy. Fachowe działanie sprawi, że wszystko będzie przebiegać profesjonalnie i taktownie. Jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości odnośnie do wierności naszego partnera, warto skorzystać z usług osoby, która jest odpowiednio przeszkolona w wykrywaniu zdrad i ich dokumentowaniu.

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ