Home Polityka i społeczeństwo Wybitne osoby nagrodzone przez Collegium Humanum: Izabela Trojanowska i Andrzej Kraśnicki

Wybitne osoby nagrodzone przez Collegium Humanum: Izabela Trojanowska i Andrzej Kraśnicki

Wyjątkowe wyróżnienia

Rektor Collegium Humanum wyraził również słowa uznania dla absolwentów studiów podyplomowych. W szczególny sposób doceniono:

 • Izę Mariańską, która w trakcie studiów wystartowała w międzynarodowej konferencji „Doing Business in Emerging Markets” w Krakowie
 • Kamilę Kuleszę, która prowadziła warsztaty o sztuce skutecznego prezentowania w ramach American Summer School w Zielonej Górze
 • Mikołaja Walczaka, który wygrał konkurs na najlepszy wystąpienie w ramach projektu „Young Professionals”

Gala została zwieńczona występem legendarnej Izabeli Trojanowskiej, która wyśpiewała wszystkie swoje największe przeboje. Uroczystość przygotowana została pod kierownictwem Zygmunta Hajzera – dyrektora Teatru Palladium. Była to niezapomniana chwila dla uczestników gali, którzy wspólnie świętowali sukcesy absolwentów Collegium Humanum.

Po zakończeniu oficjalnej części gali, absolwenci i goście przenieśli się do Restauracji „Pod Różą”, gdzie zostali zaproszeni na przyjęcie bankietowe zorganizowane specjalnie z okazji uroczystości. Przy dźwiękach muzyki na żywo wszyscy bawili się do białego rana, świętując sukcesy absolwentów oraz rozpoczynający się kolejny rok akademicki w Collegium Humanum.

Tegoroczna gala absolwentów Collegium Humanum była wyjątkowa i na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło wszystkim wspólnie celebrować sukcesy absolwentów, a nagrody i wyróżnienia to doskonały przykład tego, jak wiele osób zaangażowanych w działalność Collegium Humanum osiąga sukcesy i zdobywa uznanie.

Rozwój Collegium Humanum

Rektor Collegium Humanum, prof. dr hab. Paweł Czarnecki, podkreślił, że uczelnia kładzie nacisk na rozwój pracy badawczej i współpracę z biznesem. „Nasza uczelnia ma bardzo dobrze rozwiniętą i wszechstronną infrastrukturę. Uczestniczymy w programach międzynarodowych, prowadzimy projekty badawcze i stawiamy na współpracę z biznesem. To wszystko ma wpływ na jakość studiów i nauki” – powiedział.

Prof. Czarnecki mówił też o kolejnych przedsięwzięciach, jakie są planowane na przyszłość:

 • Budowa centrum transferu wiedzy i innowacji
 • Rozwój oferty kształcenia w zakresie języków obcych
 • Stworzenie specjalnych programów dla studentów zagranicznych
 • Stworzenie specjalizacji w zakresie sztuk wizualnych

Widać więc, że Collegium Humanum ma bardzo ambitne plany, służące rozwojowi uczelni oraz zapewnieniu wszystkim studentom jak najlepszej edukacji. Uczelnia zapewnia bowiem wszechstronne wykształcenie, które jest niezbędne dla sukcesu na rynku pracy.

Dzięki współpracy z biznesem, Collegium Humanum otwiera drzwi do przyszłości dla swoich studentów. Uczelnia oferuje bowiem nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także możliwości nawiązania kontaktów biznesowych, które są niezbędne do wygrania wyścigu z czasem i zmieniającym się otoczeniem.

Collegium Humanum – jedyna taka uczelnia w Polsce

Collegium Humanum to jedyna w Polsce, a czwarta na świecie Uczelnia Kształcenia Ustawicznego, będąca jednocześnie instytucją kultury. Programy edukacyjne CH realizowane są w oparciu o system kształcenia ustawicznego i dają możliwość uzyskania dyplomu licencjackiego, magisterskiego oraz doktoranckiego. CH oferuje bogaty wybór kierunków w zakresie:

 • Filozofii
 • Gospodarki
 • Prawa
 • Varia

Collegium Humanum to instytucja kształcąca nie tylko w dziedzinie wiedzy, ale również w dziedzinie kultury. Uczelnia organizuje konferencje, seminaria, wykłady, szkolenia i warsztaty, a także prezentacje i imprezy o charakterze kulturalnym. Również jej siedziba – Zamek w Gołuchowie – jest miejscem wielu wydarzeń kulturalnych.

Collegium Humanum to wyjątkowa uczelnia, która łączy w sobie wiedzę, kulturę i edukację na najwyższym poziomie. Dzięki niej możliwe jest kształcenie w wielu dziedzinach wiedzy, a także doświadczenie wyjątkowych spotkań kulturalnych. CH to wyjątkowe miejsce, które łączy najlepszych naukowców, intelektualistów i artystów.

Zachęcamy do dołączenia do naszej uczelni i wzięcia udziału w naszych wyjątkowych wydarzeniach. To wspaniała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Dołącz do nas i doświadcz wyjątkowej kultury Collegium Humanum!

Inspiracja i postęp na Collegium Humanum

Collegium Humanum oferuje szeroki wybór kierunków i specjalności akademickich. Wszystkie kierunki charakteryzują się przede wszystkim zastosowaniem nowoczesnych metod nauczania oraz środków dydaktycznych. Uczelnia szczególnie dba o jakość kształcenia i wzmocnienie zdolności intelektualnych studentów, aby przygotować ich do pracy na globalnym rynku pracy. Collegium Humanum oferuje szereg programów studiów międzynarodowych, które pozwalają studentom na międzynarodową wymianę i edukację. Uczelnia współpracuje z wieloma globalnymi partnerami, takimi jak: Uniwersytet w Paryżu, Uniwersytet w Genewie, Uniwersytet w Cambridge, Uniwersytet w Monachium oraz Uniwersytet w Stuttgarcie.

Zajęcia dodatkowe

Collegium Humanum oferuje także szeroki wybór zajęć dodatkowych, aby umożliwić studentom poznanie nowych kultur i języków. Wśród nich znajdują się: języki obce, sztuki walki, taniec, teatr, muzyka, fotografia i wiele innych. Wszystkie te zajęcia są świetną okazją do poznania nowych ludzi i ich kultur oraz do doskonalenia języków obcych. Uczelnia ma również bardzo dobrze zorganizowany system sportowy – od zajęć zespołowych po zajęcia indywidualne. Collegium Humanum oferuje swoim studentom możliwość uczestniczenia w licznych sportowych turniejach i zawodach na poziomie międzynarodowym.

Zapraszamy do Collegium Humanum!

Collegium Humanum to uczelnia, w której każdy może odkryć nowe możliwości. Młodzi ludzie mają tu szansę poznać studentów z innych krajów, nauczyć się nowych języków i kultur, doskonalić swoje umiejętności zawodowe i osobiste, zdobywać wiedzę na najwyższym poziomie. Uczelnia oferuje także szeroki wybór możliwości rozwoju i przygotowuje studentów do pracy na globalnym rynku. Collegium Humanum jest miejscem, gdzie każdy może odkryć swoje pasje i w pełni wykorzystać swoje zdolności. Zapraszamy do Collegium Humanum!

 • Zdobądź wykształcenie na najwyższym poziomie
 • Doskonal swoje umiejętności zawodowe i osobiste
 • Naucz się nowych języków
 • Dołącz do środowiska międzynarodowych studentów i profesorów

Collegium Humanum to miejsce, w którym wszyscy mogą doświadczyć wyjątkowej przygody edukacyjnej. Uczelnia oferuje nowoczesne metody kształcenia i szeroki wybór zajęć dodatkowych, dzięki którym studenci mogą zdobywać wiedzę, poznawać nowe kultury i znajdować swoje pasje. Collegium Humanum to miejsce, w którym możesz rozwinąć skrzydła i odkryć swój potencjał. Dołącz do społeczności Collegium Humanum i ciesz się pełnią możliwości!

Wyjątkowe programy studiów w Collegium Humanum

Programy studiów w Collegium Humanum powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i uznanych specjalistów-praktyków, stale analizujących wymagania zmieniającego się świata oraz związane z nimi potrzeby edukacyjne. Collegium Humanum jest jedyną uczelnią należącą do organizacji Pracodawcy RP. Efektem tej pracy jest nowatorska, kreatywna i innowacyjna oferta edukacyjna, stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych nie tylko na rozwój intelektualny, ale i na sukces zawodowy – ambitnych i pragnących czerpać pełną satysfakcję z przyszłej pracy.

Uznanie dla Collegium Humanum

Wysokie standardy i jakościowe podejście do kształcenia zyskało uznanie, a uczelnia otrzymała tytuł Instytucji Roku 2022 w kategorii „Edukacja” w plebiscycie Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl.
Zalety kształcenia w Collegium Humanum to:

 • szeroki wybór specjalności
 • nowoczesny program nauczania
 • zajęcia prowadzone przez doświadczonych wykładowców
 • możliwość realizacji własnych projektów

W Collegium Humanum oferta edukacyjna jest skonstruowana tak, aby zapewnić studentom najwyższą jakość kształcenia i dostarczyć im wiedzę niezbędną do podjęcia pracy na wymarzonym stanowisku. Przekonaj się sam i dołącz do Collegium Humanum!


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ