Home Polityka i społeczeństwo Otwieramy drzwi do przyszłości: Edukacja Zagraniczna 2023 – Przystanek Polska

Otwieramy drzwi do przyszłości: Edukacja Zagraniczna 2023 – Przystanek Polska

Co możesz na targach zyskać?

W czasie targów będziesz mógł porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami uczelni z całego świata, zdobyć informacje na temat warunków rekrutacji, nauki i życia na uczelni. Dowiesz się, jak zdobyć stypendium, jakie są metody skutecznego przygotowania się do egzaminów wstępnych, które uczelnie są najlepsze i jakie inne opcje wyjazdów za granicę masz do wyboru. Przedstawiciele uczelni będą służyć Ci fachową poradą i pomocą.

Targi to również okazja do spotkania ludzi, którzy podobnie jak Ty myślą o edukacji w innym kraju. Możesz wymienić się doświadczeniami i sprawdzonymi poradami.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o edukacji za granicą, nie zwlekaj – zarejestruj się na targi już dziś!

Targi Edukacji Zagranicznej – wszystko co powinieneś wiedzieć!

Targi Edukacji Zagranicznej to wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli Ci odkryć nowe możliwości i odkryć wszystkie wyjątkowe oferty edukacyjne z zagranicy. Przedstawiciele uniwersytetów i szkół średnich z całego świata przyjadą do Polski, aby przedstawić swoje programy i odpowiedzieć na wszystkie pytania odnośnie edukacji za granicą.

Podczas wydarzenia można:

  • Poznać wszystkie możliwości nauki za granicą
  • Porozmawiać z przedstawicielami szkół i uczelni
  • Uzyskać informacje o finansowaniu edukacji zagranicznej
  • Porozmawiać z absolwentami
  • Zobaczyć jak wygląda życie studenckie w różnych krajach

Jeśli szukasz informacji na temat edukacji za granicą, Targi Edukacji Zagranicznej są idealnym miejscem, by zgłębić te temat. Dowiedz się, jakie są dostępne kierunki, warunki studiowania i jakie są możliwości finansowania. Pozwól się zainspirować, poznaj nowe kraje i kultury, zacznij przygodę z edukacją za granicą!

Targi Edukacji Zagranicznej to doskonała okazja, by spotkać przedstawicieli uczelni, porozmawiać z absolwentami, odkryć nowe kierunki i odpowiedzieć sobie na wszystkie pytania odnośnie edukacji za granicą. Przyjdź i odkryj nowe możliwości!

Targi edukacyjne to idealne miejsce na zdobycie wiedzy na temat edukacji za granicą!

Stacjonarne Targi Edukacyjne i Dni Edukacji Międzynarodowej są doskonałym sposobem, aby zdobyć wiedzę na temat edukacji za granicą. Możesz porozmawiać z przedstawicielami i absolwentami uczelni z całego świata, a także uzyskać informacje na temat programów studiów, kursów językowych, szkół średnich, szkół specjalistycznych i wyjazdów językowych dla pracowników. Dowiedz się, jakie są wymagania aplikacyjne, jakie są koszty i jakie są możliwe stypendia. Poznaj różne opcje edukacyjne i odkryj, jak możesz zaplanować swoją przyszłość!

Wszystkie informacje o targach, w tym o terminach i lokalizacji, są dostępne na stronie internetowej Baltic Council.

Zapraszamy na Targi Edukacyjne i Dni Edukacji Międzynarodowej!

Targi Edukacyjne i Dni Edukacji Międzynarodowej to doskonała okazja do poznania jak największej liczby informacji o edukacji za granicą. Odpowiednie planowanie może zapewnić Ci wymarzoną przyszłość, dlatego jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych programów edukacyjnych, nie zwlekaj i zarejestruj się na targi już dziś!

Targi Edukacyjne Baltic Council for International Education

Targi Edukacyjne Baltic Council for International Education to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest przybliżenie młodym ludziom szans edukacji za granicą. Od wielu lat wydarzenie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas Targów Edukacyjnych odwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertami szkół i kursów językowych z całego świata oraz poznać szczegóły programów edukacyjnych.

Targi oferują szeroki wachlarz usług z zakresu edukacji za granicą. Uczestnicy mogą skorzystać między innymi z:

  • porad i konsultacji dotyczących wyboru odpowiedniej szkoły czy kursu językowego;
  • informacji o wymaganiach wizowych na studia czy kursy języka;
  • możliwości skorzystania z bezpłatnych materiałów edukacyjnych.

Na targi zapraszamy wszystkich, którzy szukają szans edukacyjnych i chcą zdobyć wiedzę na temat możliwości studiowania za granicą. Będzie to okazja do spotkania wybitnych specjalistów, przedstawicieli szkół oraz innych gości, którzy dzielą się cennymi informacjami i wskazówkami. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.bcie.org.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele możliwości edukacyjnych ma do zaoferowania Baltic Council for International Education!


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ