Home Ludzie i kultura Świętowanie 150 lat działalności Związku Zawodowego Poligrafów – historia i tradycja pracy zbiorowej

Świętowanie 150 lat działalności Związku Zawodowego Poligrafów – historia i tradycja pracy zbiorowej

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, Pan Andrzej Duda, złożył swoje błogosławieństwo na obchody 150-lecia powstania Związku Zawodowego Poligrafów, przyjmując prośbę Związku i objęcie przez niego Patronatu Honorowego.

Z okazji 150-lecia istnienia Związku Zawodowego Poligrafów, jednej z najstarszych organizacji związkowych w Polsce, Prezydent RP objął je swoim Patronatem Honorowym. Uroczyste obchody odbędą się w Warszawie 1 i 2 czerwca 2023 roku, a ich planowanie i realizacja odbywa się w szczególnych okolicznościach wywołanych pandemią.

Wyjątkowa uroczystość zgromadzi w jednym miejscu ekspertów związanych z technologiami druku oraz wszystkich miłośników historii i rozwoju poligrafii. Zapraszamy do odwiedzenia hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, gdzie odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie.

Z okazji obchodów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wykładach i dyskusjach na temat wyzwań w branży poligraficznej, a także prezentacjach dotyczących szkoleń przyszłych poligrafów. Przedstawiciele związku oraz specjaliści z różnych dziedzin podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Na zakończenie podpisana zostanie deklaracja woli w sprawie szkolnictwa dualnego, a także wręczone zostaną odznaczenia.

150 rocznica Związku Zawodowego Poligrafów jest wyjątkowym momentem, w którym wszyscy członkowie zrzeszenia będą mieli szansę podpisać deklarację wspierania rozwoju i promocji branżowego systemu edukacji zawodowej. Świętowanie tej okazji będzie uświetnione uroczystą Galą Jubileuszową.

Uroczystość 150-lecia Związku Zawodowego Poligrafów będzie okazją do spotkania i wymiany wiedzy między przedstawicielami branży poligraficznej, przedsiębiorcami, związkowcami, politykami oraz do poznania historii i tradycji związku.


Źródło informacji: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ