Home Ludzie i kultura Kwiecień w Bolesławcu: Wydarzenia, których nie możesz przegapić w 2023 roku

Kwiecień w Bolesławcu: Wydarzenia, których nie możesz przegapić w 2023 roku

Kwiecień w Bolesławcu to miesiąc obfitujący w wydarzenia kulturalne. W szczególności dla dzieci, miłośników fantastyki oraz fanów kultury francuskiej przygotowano mnóstwo interesujących propozycji.

Eksperymentarium oferuje wyjątkowe warsztaty dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat, podczas których nauka przenika się z zabawą. Natomiast Klub Miłośników Fantastyki zaprasza na dyskusję na temat powieści „Okrutna pieśń” Victori Schwab.

Podczas spotkań „Francuskie klimaty” możesz nie tylko poznać francuską kulturę, ale również zobaczyć oryginalne przedmioty z Francji, próbować pysznych francuskich potraw i napić się wyśmienitego wina. Nie zabraknie także rozmów o historii i sztuce Francji oraz wielu ciekawych atrakcji.

Wyjątkowe spotkania „Francuskie klimaty” to szansa na ciekawe doświadczenia, poznanie nowych ludzi i oderwanie się od codzienności. Dołącz do nas i wybierz się w podróż do Francji w samym centrum Bolesławca!

Jeśli chcesz zasmakować prawdziwego, francuskiego stylu życia, koniecznie odwiedź „Francuskie klimaty”! Uczestnicy będą mieli okazję poznać prawdziwych Francuzów, którzy wprowadzą ich w kulturę, sztukę, historię i kuchnię tego kraju. To doskonała okazja do poznania nowych ludzi oraz zdobycia wiedzy i doświadczenia.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ