Home Ludzie i kultura Aukcje Allegro na rzecz Finału WOŚP grają już po raz 24

Aukcje Allegro na rzecz Finału WOŚP grają już po raz 24

W ramach aukcji na rzecz 32. Finału WOŚP można wylicytować cyfrową wersję obrazu „Pokój dziecinny” autorstwa Rafała Olbińskiego z 1999 roku jako pierwsze i jedyne do tej pory dzieło artysty dostępne w formie tokenu NFT. Oprócz Olbińskiego, swoje prace w postaci tokenów NFT udostępnili także Sabina Maria Grzyb, Marcin Mikołajczak i Szymon Chwalisz. Kolekcję przygotowała i przekazała firma SmartVerum, która oferuje kompleksowe i bezpieczne rozwiązania dla artystów i kolekcjonerów zainteresowanych sztuką cyfrową.

Allegro oraz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zapraszają do udziału w charytatywnych aukcjach internetowych. Możecie wziąć udział w Aukcjach Allegro dla WOŚP, które trwają do 9 lutego. Zachęcamy do gry, licytacji i wsparcia dobrej sprawy.

Użytkownicy aplikacji mobilnej Allegro otrzymają niespodziankę od platformy. Po każdym wsparciu 32. Finału WOŚP, czy to poprzez zakup cegiełki lub udział w licytacji, klientom osobiście podziękuje Jurek Owsiak. Dodatkowo, ikona aplikacji została zmieniona, aby upamiętnić zbliżający się finał.

Allegro umożliwia zaangażowanie się w działania na rzecz Finału WOŚP poprzez wystawienie przedmiotów oraz drobnych gestów, które pomagają w osiągnięciu ostatecznej kwoty. Na aukcjach Allegro dostępnych jest ponad 120 tys. ofert, a zadeklarowana kwota przekracza 12 mln złotych.

Allegro i Stora Enso nawiązały wyjątkową współpracę, tworząc limitowaną edycję opakowań specjalnie zaprojektowanych na potrzeby 32. Finału. Te opakowania będą służyć do zabezpieczania przedmiotów wystawianych na aukcjach Fundacji WOŚP lub Sztabu Allegro.

Uczestnictwo w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poprzez Allegro jest możliwe na kilka sposobów: poprzez licytacje, wystawienie przedmiotów na aukcje charytatywne, przekazanie datku podczas zakupów lub wpłacenie pieniędzy do wirtualnej puszki. Cały dochód z aukcji Allegro zostanie przekazany na cele 32. Finału WOŚP.

Na platformie aukcyjnej można znaleźć wiele interesujących ofert, w tym aukcje prowadzone przez znane osobistości. Na przykład, można licytować: Tydzień metamorfozy z Ewą Chodakowską, oryginalną koszulkę San Antonio Spurs „10” Jeremiego Sochana, lot śmigłowcem na żużlowe Grand Prix z Marcinem Gortatem oraz kolację z Agnieszką Dygant.

Zofia and Jan Pawel’s „1670” Joint Potato Meal

Radomir Wit for WOŚP: Unique „Sejm u Wita” Copy with Signatures

Szymon Hołownia – Last Barrier of the Sejm Closed to Citizens

Limited Edition Scrabble Dawid Podsiadło Edition 1/100

Ride through the Streets of Warsaw in a Vintage Garbage Truck

Grandma Zosia’s Pierogi WOŚP Dziwnów Headquarters

Full-Day Training in Front of the Cameras at the Polish Television Academy!

Do you play chess? Take on the Minister of Finance!

Donald Tusk – General Władysław Sikorski’s Pencil with a Book

Dariusz Michalczewski: Gitara z podpisami grupy Scorpions

Historyczna kostka ze Starego Rynku od prezydenta Poznania

Strzel Karnego Bramkarzowi Legii

Więcej informacji na temat aukcji Allegro dla WOŚP oraz tegorocznego 32. Finału znajduje się na stronie: https://aukcje.wosp.org.pl/.

Temat finału to „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” Środki ze zbiórki będą przeznaczone na zakup sprzętu do diagnozowania i monitorowania i chorób płuc oraz rehabilitacji pacjentów na oddziałach pulmonologicznych. Przez ponad 24 lata użytkownicy Allegro zebrali dla WOŚP niesamowitą kwotę 179 174 320,32 zł.

Allegro Charytatywni umożliwia użytkownikom wspieranie organizacji pozarządowych poprzez zakupy online. Platforma nie pobiera żadnych opłat za wystawienie przedmiotu ani prowizji od sprzedaży ofert charytatywnych, a cały dochód jest przekazywany bezpośrednio na konto organizacji prowadzącej zbiórkę.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ