Home Nauka i Technika 10 000 zł do wygrania na Poznańskim Hackathonie dla Studentów!

10 000 zł do wygrania na Poznańskim Hackathonie dla Studentów!

Prof. Carsten Carlberg twierdzi, że ludzki organizm jest produktem ewolucji, która zazwyczaj wymaga tysięcy lat, aby dostosować się do zmian w środowisku. Jednakże, w ciągu ostatnich 50 lat, ludzki styl życia i jego dieta zmieniły się tak szybko, że nasza populacja nie jest w stanie wypracować odpowiedniej odporności na choroby wywołane przez te zmiany.

23-24 maja SOFTSWISS wraz z Smart City Poznań zaprasza wszystkich studentów i młodych specjalistów z branży IT do udziału w hackathonie. Przygotujcie się na wyzwanie – konkurs będzie polegał na kreatywnym myśleniu nad oryginalnymi pomysłami na rozwój miasta!

Na zakończenie hackatonu, każdy zespół przedstawi swoją prezentację. Za najciekawsze rozwiązanie i najwyższą ocenę jury, zespół zostanie nagrodzony kwotą 10000 zł. Drugie miejsce będzie wynagrodzone 7500 zł, a trzecie 5000 zł.

Jeśli szukasz wyzwania i masz ochotę wykorzystać swoje umiejętności w hackathonie, zgłoś się do nas! Uczestnicy mogą być studenci uczelni technicznych lub specjaliści o zapleczu technicznym w wieku do 30 lat. Zespół może liczyć od 2 do 5 osób, a zgłoszenie jest ważne do 21 maja. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Hackathon ma trwać 24 godziny i jego tematem będzie ekologia. Uczestnicy zostaną zaproszeni do wymyślenia i zaprezentowania swoich innowacyjnych rozwiązań dotyczących tworzenia platformy online do segregacji śmieci.

Platforma powinna zostać zaprojektowana w taki sposób, żeby stworzyć interaktywne i edukacyjne doświadczenie dla jej gości. Zawierać ona będzie przydatne i atrakcyjne treści dotyczące zasad segregacji odpadów, grafików wywozu śmieci i innych działań związanych z tą tematyką. Uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć platformę, która będzie oryginalna i przydatna dla mieszkańców miasta.

Podczas burzy mózgów uczestnicy otrzymają profesjonalną pomoc mentorską od pracowników SOFTSWISS oraz Smart City Poznań, którzy zajmują się wdrażaniem rozwiązań związanych z edukacją ekologiczną odnośnie odpadów domowych oraz innych aspektów związanych z miastem.

Uczestnicy hackathonu będą mieli okazję spotkać się na konferencji CEE Congress & Metropolitan IT Summit, na której będzie przeprowadzona oficjalna ceremonia wręczenia nagród.

SOFTSWISS to międzynarodowy dostawca produktów i technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży. Firma obsługuje klientów w wielu krajach, w tym w Polsce, Malcie, Gruzji i na Białorusi. Posiada ponad 1400 pracowników, a jej innowacyjne rozwiązania umożliwiające pracę z kryptowalutami w branży rozrywek online są pierwszymi na świecie.

W 2022 roku SOFTSWISS otrzymała wyróżnienie SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” oraz nagrodę SIGMA CIS w kategorii Najlepszy program partnerski. Rok 2021 przyniósł firmie kolejne wyróżnienia, m.in. „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” w ramach International Gaming Awards (IGA) oraz „Najlepsza obsługa klientów roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS zostali docenieni w kategoriach „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ