Home Biznes i finanse Wibrujące połączenie Ningbo-CEEC: otwarcie nowych możliwości biznesowych

Wibrujące połączenie Ningbo-CEEC: otwarcie nowych możliwości biznesowych

Ningbo to miasto wciąż wzrastające w siłę, położone na wschodnim wybrzeżu Chin. Posiada trzeci co do wielkości port kontenerowy na świecie, a także przyjazne środowisko finansowe i pozytywne polityki przyczyniające się do jego ustanowienia jako węzła handlu międzynarodowego.

Od 2022 roku Ningbo jest jednym z najważniejszych partnerów biznesowych Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu dwóch lat relacje handlowe uległy znaczącemu wzmocnieniu, co przełożyło się na wzrost wartości importu i eksportu do 45 miliardów juanów.

Dlaczego wydarzenie to jest tak ważne?

Odpowiedź jest prosta: wystawa ta stanowi dla mieszkańców Ningbo, a także dla całych Chin, wyjątkową okazję do poznania i dokonania zakupów towarów i usług z Europy Środkowo-Wschodniej. Wystawa zapewnia również platformę wymiany informacji i współpracy gospodarczej, a także możliwość nawiązywania kontaktów biznesowych.

Jak to możliwe, że organizacja tak dużego wydarzenia jest tak efektywna?

Organizatorzy wystawy robią wszystko, co w ich mocy, aby upewnić się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Przedstawiciele rządu, którzy są odpowiedzialni za organizację wystawy, przygotowują szczegółowe plany wdrożenia i współpracują z wystawcami, aby upewnić się, że wszystko przebiega bez zarzutu. Dodatkowo, miasto Ningbo zapewnia szeroki zakres usług dla wystawców, w tym zakwaterowanie i transport, co czyni wystawę jeszcze bardziej wydajną.

Guo Xiao, kierownik pawilonu Serbii, uświadomił naszemu bohaterowi korzyści płynące z prowadzenia biznesu w Ningbo – wsparcie finansowe, obniżone opłaty dla zainteresowanych oraz darmowy czynsz.

„Na trzecim China-CEEC Expo mamy nadzieję spotkać się z większą liczbą kupców z Chin z naszymi produktami” – powiedział Guo.

Jay odwiedza również Minth, lokalne przedsiębiorstwo w Ningbo, którego wzrost na rynkach europejskich jest szybki. Minth produkuje obudowy, zapewniające ochronę akumulatorów do pojazdów napędzanych nową energią. Wśród jej klientów są Audi, BMW i Tesla. Jay ma okazję doświadczyć, jak te obudowy akumulatorów są rygorystycznie testowane i sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa.

Następnie Jay postanawia odwiedzić Minth, lokalną firmę w Ningbo, która szybko się rozwija na europejskich rynkach. Minth produkuje obudowy, które chronią akumulatory samochodowe przeznaczone do pojazdów napędzanych nową energią. Wśród jej klientów są Audi, BMW i Tesla. Jay ma okazję obserwować, jak te obudowy akumulatorów są starannie testowane i sprawdzane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ