Home Nauka i Technika Rimini Street wprowadza na rynek Rimini Customandtrade;, aby objąć swoimi cenionymi usługami szerszy zakres oprogramowania biznesowego

Rimini Street wprowadza na rynek Rimini Customandtrade;, aby objąć swoimi cenionymi usługami szerszy zakres oprogramowania biznesowego

Nasza nowa oferta przedłuża żywotność produktów i dodatkowego oprogramowania biznesowego, umożliwiając organizacjom przeznaczenie zasobów informatycznych na innowacje i transformację. Zapewnia również ujednolicone usługi IT od jednego sprawdzonego, zaufanego partnera.

W Las Vegas, firma Rimini Street, Inc. (kod Nasdaq: RMNI), ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek Rimini Custom™, nowej usługi, dzięki której oferowane przez firmę wsparcie techniczne i usługi mogą objąć szerszy zakres oprogramowania biznesowego. Firma Rimini Street, Inc. jest światowym dostawcą kompleksowego wsparcia, produktów i usług z zakresu oprogramowania biznesowego. Jest również czołowym dostawcą zewnętrznego wsparcia technicznego dla firm Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS.

Pełna treść tej informacji prasowej zawiera multimedia i jest dostępna tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240227005766/pl/.

„Rimini Custom oznacza przełom dla tych organizacji, które muszą zainwestować swoje ograniczone zasoby informatyczne w innowacje i transformację, mając zarazem pewność, że istniejące stabilne aplikacje biznesowe, bazy danych i technologie będą nadal w stanie obsługiwać czynności o krytycznym znaczeniu, a okres ich przydatności wydłuży się. Organizacje nie dysponują czasem, zasobami ani wskaźnikiem ROI, które umożliwiałyby im likwidację i zastąpienie ogromnych, działających zasobów programistycznych. Dzięki Rimini Custom firma Rimini Street będzie w stanie sprawić, że większa część zasobów oprogramowania biznesowego będzie obsługiwana i optymalizowana, podczas gdy organizacja położy nacisk na inwestycje sprzyjające wzrostowi i osiąganiu przewagi nad konkurencją” – wyjaśnia David Rowe, dyrektor generalny ds. produktów i wiceprezes wykonawczy ds. światowej transformacji w Rimini Street.

Nowa oferta przedłuża żywotność produktów i wersji dodatkowego oprogramowania biznesowego, umożliwia organizacji przeznaczenie zasobów informatycznych na innowacje i transformację oraz zapewnia ujednolicone usługi IT od jednego sprawdzonego, zaufanego partnera.

Rimini Street, Inc. (kod Nasdaq: RMNI), światowy dostawca kompleksowego wsparcia, produktów i usług z zakresu oprogramowania biznesowego, czołowy dostawca zewnętrznego wsparcia technicznego dla firm Oracle i SAP oraz partner Salesforce i AWS, wprowadził na rynek Rimini Custom™, nową usługę, dzięki której oferowane przez firmę wsparcie techniczne i usługi mogą objąć szerszy zakres oprogramowania biznesowego.

„W czasach szybkich zmian technologicznych organizacje muszą zastosować strategiczne podejście do zarządzania informatycznego i procedur biznesowych, zlecając utowarowione systemy o krytycznym znaczeniu podmiotom zewnętrznym i inwestować w innowacje” – twierdzi R „Ray” Wang, główny analityk i dyrektor generalny Constellation Research.

Rozszerzona obsługa oprogramowania dla większej wartości klienta

Już od 2005 roku Rimini Street stała na czele rozwiązywania skomplikowanych problemów informatycznych, współpracując z ponad 5300 klientami, aby pomóc im rozwijać swoje działalności i osiągać oczekiwane zyski. Firma ta jest ceniona za swoją wszechstronną wiedzę techniczną dotyczącą produktów Oracle, SAP i Salesforce®, a także za reagowanie na potrzeby klientów. Rimini Street ciągle dąży do rozszerzenia swojej obsługi oprogramowania biznesowego, oferując teraz usługi obsługi niestandardowej dla każdego produktu i wersji programu biznesowego.

Jeff Miller, starszy dyrektor działu usług technologicznych w NIBCO, chwali firmę Rimini Street za doskonałą obsługę naszego ekosystemu SAP. Jesteśmy zadowoleni z możliwości poznania nowych opcji wsparcia dzięki udostępnieniu Rimini Custom przez Rimini Street.

Użytkownicy platformy Rimini Custom teraz mogą korzystać z nagradzanych rozwiązań Rimini Support™, Rimini Manage™ oraz innych usług Rimini, które wcześniej były dostępne tylko dla wybranych dostawców, linii produktów i wersji. Usługi Rimini Support to najlepsze umowy o poziomie świadczonych usług w branży, oferujące szybki czas reakcji na zgłoszenia oraz szeroki zakres usług zarządzania oprogramowaniem biznesowym, w tym obsługę personalizacji, dostępną bez dodatkowych kosztów. Firma Rimini Street konsekwentnie stawia na skuteczną obsługę klienta, osiągając średnią ocenę zadowolenia klientów z obsługi przypadków i wdrożeń na poziomie 4,9 w skali do 5, co oznacza poziom doskonały. Wyróżniające się cechy usług Rimini Support to:

Nasza firma oferuje doskonały poziom obsługi, dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, kompleksowe wsparcie oraz natychmiastowe rozwiązywanie problemów wraz z proaktywną analizą ich przyczyn. Dodatkowo, gwarantujemy długotrwałą wartość naszych usług, nawet przez 15 dodatkowych lat od podpisania umowy, bez konieczności aktualizacji oprogramowania. Wszystko to dostarczane jest przez jednego zaufanego partnera, który łączy w sobie wsparcie oprogramowania i usługi, zaspokajając pilne potrzeby informatyczne oraz zwiększając efektywność wykorzystania czasu, personelu i zasobów.

„Nasza niezrównana zdolność do stałego powiększania naszych możliwości i wspomagania klientów w zarządzaniu złożonymi platformami oprogramowania biznesowego wyróżnia nas jako czołowego niezależnego dostawcę wsparcia dla firm, które muszą radzić sobie ze zmianami. Dzięki znaczącym inwestycjom w infrastrukturę wsparcia, metodologię i zasoby, Rimini Street jest w stanie skutecznie skalować nasze cieszące się uznaniem wsparcie i utrzymywać wysoki poziom jakości oraz zaangażowanie na rzecz obsługi klientów w znacznie szerszym zakresie produktów i wersji oprogramowania biznesowego” – twierdzi Craig Mackereth, globalny wiceprezes ds. wsparcia w skali globalnej w Rimini Street.

Aby dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z korzystania z usługi Rimini Custom w Twojej organizacji oraz zobaczyć relację z ogłoszenia wprowadzenia usługi na rynek, odwiedź stronę tutaj.

O firmie Rimini Street, Inc.

Rimini Street, Inc. (Nasdaq: RMNI) to firma z listy Russell 2000®, która specjalizuje się w kompleksowym wsparciu oprogramowania dla firm o zasięgu globalnym. Jest wiodącym dostawcą usług wsparcia dla oprogramowania Oracle i SAP oraz partnerem Salesforce i AWS. Firma świadczy swoje usługi na całym świecie, oferując klientom szeroki zakres rozwiązań do zarządzania aplikacjami, bazami danych i oprogramowaniem technologicznym. Ponad 5300 organizacji z różnych branż wybrało Rimini Street jako swojego zaufanego dostawcę rozwiązań z zakresu oprogramowania dla firm. Więcej informacji znajdziesz na stronie riministreet.com oraz na profilach firmy na platformach społecznościowych: Twitter, Instagram, Facebook i LinkedIn. (IR-RMNI)

Zastrzeżenie dotyczące wypowiedzi prognozujących

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące, które odnoszą się do przyszłych wydarzeń i planów spółki Rimini Street. Słowa takie jak: „spodziewa się”, „wierzy”, „kontynuuje”, „mogłoby”, „obecnie”, „szacuje”, „oczekuje”, „przyszłość”, „zamierza”, „może”, „prognoza”, „planuje”, „możliwe”, „potencjalne”, „przewiduje”, „prognozuje”, „wydaje się”, „ma zamiar”, „powinien”, „będzie”, „byłoby” oraz podobne wyrażenia wskazują na wypowiedzi prognozujące. Wypowiedzi te podlegają ryzyku i niepewności, a faktyczne wyniki mogą znacznie odbiegać od treści wypowiedzi prognozujących. Szczegóły dotyczące ryzyka i niepewności związanych z wypowiedziami prognozującymi można znaleźć w dokumentach składanych przez Rimini Street w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (Securities and Exchange Commission). Rimini Street nie zobowiązuje się aktualizować wypowiedzi prognozujących, chyba że wymaga tego prawo. Niniejsze wypowiedzi nie stanowią rzetelnej oceny spółki Rimini Street po dacie publikacji niniejszej informacji prasowej.

© 2024 Rimini Street, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. „Rimini Street” jest znakiem towarowym zarejestrowanym przez spółkę Rimini Street, Inc. w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Nazwa i logotyp Rimini Street, oraz logo z nich utworzone oraz inne znaki z oznaczeniem TM są znakami towarowymi należącymi do Rimini Street, Inc. Pozostałe znaki towarowe pozostają własnością spółek, które je zarejestrowały, a spółka Rimini Street nie jest powiązana z żadnym z tych posiadaczy znaków towarowych czy spółek ani ich nie promuje.

Niniejsze zawiadomienie ma moc prawną jedynie w języku oryginalnym. Tłumaczenie służy wyłącznie celom orientacyjnym i należy je interpretować w odniesieniu do tekstu oryginalnego.


Wiadomość pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ