Home Artykuły Partnerów Parking płatny Poznań – zwiedzanie Poznania w okresie ferii zimowych

Parking płatny Poznań – zwiedzanie Poznania w okresie ferii zimowych

Ferie zimowe w Poznaniu? Dlaczego nie, Poznań to ciekawe miasto, w którym można podziwiać wiele zabytków i atrakcji turystycznych. Jeżeli jednak wybierasz się na zwiedzanie miasta, jeszcze przed przyjazdem zadbaj o to, aby zapewnić miejsce na postój dla swojego samochodu. Dlaczego to takie ważne?

Poznań jest miastem studenckim, które często jest dość zatłoczone przez mieszkańców, studentów oraz turystów, dlatego znalezienie wolnego miejsca parkingowego na ostatnią chwilę bywa bardzo trudne. To właśnie na potrzeby turystów powstał płatny parking pod Placem Wolności w Poznaniu, z którego chętnie korzystają osoby ceniące sobie komfort w atrakcyjnej cenie.

Ile kosztuje parking płatny w Poznaniu w okresie ferii zimowych?

Jeżeli zdecydujesz się na parking płatny, Poznań stanie przed Tobą otworem i będziesz mógł zwiedzać najciekawsze miejsca w mieście pieszo lub korzystając z komunikacji miejskiej bez konieczności stania w korkach i martwienia się o znalezienie wolnego miejsca dla samochodu. Możesz pozostawić samochód na parkingu w cenie już od 35 złotych za 24 godziny postoju. Najlepiej zrobisz, rezerwując miejsce z wyprzedzeniem. Możesz to zrobić przez formularz dostępny na stronie internetowej.

Parking jest częstym kierunkiem wizyt w trakcie ferii zimowych. Miasto odwiedzają rodziny z dziećmi, chcąc pokazać swoim pociechom najciekawsze zakątki miasta. Dobra lokalizacja (parking znajduje się pod Placem Wolności) sprawia, że największe atrakcje Poznania znajdują się w bliskiej odległości i można je zobaczyć podczas spokojnego spaceru. Parking czynny jest przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w niedzielę i święta, dlatego możesz pozostawić samochód na miejscu niezależnie od dnia ani godziny przyjazdu do miasta. Podziemny parking płatny w Poznaniu to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich turystów, którzy nie chcą spędzić ferii zimowych przed telewizorem i myślą o zabraniu najbliższych właśnie do Poznania.

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ