Home Praca Oferta pracy w Poznań na stanowisko – Specjalista ds. głosu klienta

Oferta pracy w Poznań na stanowisko – Specjalista ds. głosu klienta

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. głosu klienta – zależy nam na osobie, która przede wszystkim posiada wysoką empatię, oraz będzie rzecznikiem głosu naszych klientów.

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Monitorowanie głosu klienta dotyczącej kanałów digital z różnych źródeł
  • Weryfikacja zgłoszeń błędów, uwag, sugestii klientów dotyczących aplikacji, rejestracja nowych zgłoszeń
  • Kontakt z pracownikami banku oraz klientami w sprawie przesłanych zgłoszeń (uzyskanie szczegółów zgłoszenia, udzielenie odpowiedzi, przekazywanie informacji zwrotnych)
  • Tworzenie prostych analiz dotyczącego zebranych danych
  • Desk research w celu analizy benchmarków w tym współpraca z badaczami UX w celu przekazywania analizy konkurencji oraz głosu klienta z wybranych obszarów
  • Szukanie obszarów do optymalizacji kanałów zdalnych na podstawie głosu klienta
  • Obsługa systemów bankowych (po uprzednim szkoleniu)

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI:

  • Interesuje Cię świat rozwiązań digital w tym szczególnie aplikacji mobilnych
  • Sam/a na co dzień korzystasz z bankowości przy pomocy kanałów digital
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta
  • Jesteś wnikliwa/y i dociekliwa/y – potrafisz analizować dane
  • Znasz power point oraz exela i jego najpopularniejsze funkcje
  • Umiesz syntetyzować, wyciągać wnioski i przekładać je na działania ale i prezentować je w organizacji
  • Chcesz współtworzyć kanały digital dla milionów użytkowników
  • Lubisz pracować w zespole, ale też nie straszne Ci powtarzalne zadania

DODATKOWE ATUTY

  • znajomość jira
  • znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY

  • duże możliwości rozwoju i współpracę w zespole ekspertów UX/CX, którzy się nawzajem lubią, wspierają i tworzą wyjątkową atmosferę
  • pracę w trybie hybrydowym – w większości zdalnie, częściowo w biurze w Poznaniu
  • wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w pierwszych tygodniach
  • start pracy możliwy od marca
  • ubezpieczenie grupowe Warta
  • dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits
  • dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus
  • imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe

REKRUTACJA
przesłanie CV → spotkanie online → decyzja o podjęciu współpracy

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała i chcesz wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania! 🙂

Ogłoszenie źródłowe: https://jobtime.pl/praca/122974/Specjalista-ds-glosu-klienta.html

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

AKCEPTUJĘ