Home Praca Oferta pracy na stanowisko – Project Manager (Poznań)

Oferta pracy na stanowisko – Project Manager (Poznań)

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi – dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.

Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym – m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium – z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!

Aktualnie poszukujemy do współpracy osoby, która jako Project Manager pomoże nam w rozwoju analityki opartej na stacku Google Media Platform. Jeśli masz podstawową wiedzę z narzędzi webanalitycznych i doświadczenie w pracy w banku, najlepiej w obszarze IT lub Digital, to szukamy właśnie Ciebie!

ZADANIA NA STANOWISKU
– koordynacja wdrażania nowoczesnych rozwiązań opartych o technologie chmurowe, głównie GCP ze stacku Google
– koordynacja wdrożenia rozwiązań webanalitycznych: analityka i tracking w jednym z wiodących projektów
– utrzymanie i rozwój repozytorium dla systemów webanalitycznych
– tworzenie i wizualizacja raportów na potrzeby biznesu na bazie danych z systemów Google’a, jak i wewnętrznych systemów

SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI
– masz wykształcenie wyższe i doświadczenie w pracy w banku w IT lub digital, alternatywnie: w agencji mediowej w zakresie digital na rzecz klientów z sektora bankowego
– potrafisz zarządzać projektem lub elementami projektu, w metodologiach scrum lub agile
– masz bazową wiedzę odnośnie digital i technologii takich jak: Google Analitycs, Google Tag Manager, Campaign Manager
– potrafisz tworzyć i pracować ze specyfikacją wymagań pod wdrożenie, np. funkcjonalności w procesie sprzedaży online
– znasz podstawy SQL lub JavaScript
– możesz pochwalić się znajomością zagadnień związanych z przetwarzaniem danych, zarówno osobowych, jak i nieosobowych w banku
– znasz język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację biznesową (w mowie i piśmie)
– interesujesz się nowoczesnymi technologiami internetowymi i przetwarzaniem danych, a do tego jesteś osobą komunikatywną i masz zdolności organizacyjne
– masz bazową znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych RODO, KNF
– mile widziane: dobra znajomość MySQL, Python; dobra znajomość technologii digital do adservingu oraz pomiaru i analityki zachowania użytkowników na desktop i mobile (GA, GMP, Google Optimaze, Google Ads i inne); znajomość zagadnień związanych z przetwarzaniem danych na technologiach chmurowych

OFERUJEMY

– umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
– pracę w elastycznym modelu hybrydowym w biurze w Poznaniu
– start współpracy możliwy od lipca
– duże możliwości rozwoju w zakresie przetwarzania danych w technologiach związanych z Google, Hadoop, JavaScript, SQL, Python, spark itd.
– udział w kluczowych projektach i wdrożeniach dla rozwoju sprzedaży digital w bankowości
– możliwość rozwoju z zakresu project managementu digital i IT, a także pogłębienia wiedzy z zakresu danych z punktu widzenia: Cyber Security, Infrastruktury, zagadnień prawnych
– współpracę w doświadczonym zespole analityczno-developerskim, w pozytywnej atmosferze
– wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w nowych zadaniach
– ubezpieczenie grupowe Warta – dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits
– dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus
– imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe

REKRUTACJA
przesłanie CV → spotkanie online → decyzja o podjęciu współpracy

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała i chcesz wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania! 🙂

Źródło: https://jobtime.pl/praca/112076/Project-Manager.html

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

AKCEPTUJĘ