Home Zdrowie i styl życia Konin: Miejskie lodowisko otwarte

Konin: Miejskie lodowisko otwarte

Ciesz się zimowymi rozrywkami na nowo otwartym lodowisku przy konińskim Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika. Codziennie od 13:00 do 20:00 możesz przyjść i poczuć radość ze ślizgania się po lodzie.

Tradycyjnie przed godziną 13:00 pojawił się pierwszy amator łyżew na miejskim lodowisku, otwierając sezon. Zastępca prezydenta Konina, Witold Nowak, również sprawdził taflę i zachęcał wszystkich do korzystania ze ślizgawki. W tym roku wprowadzono wiele nowości, w tym 150 par nowych łyżew dla użytkowników. Dzięki użyciu rolby, specjalnego pojazdu do czyszczenia i odświeżania lodu, nawierzchnia jest teraz gładka i bardziej komfortowa – powiedział Nowak.

Lodowisko miejskie będzie otwarte przez około dwa miesiące, w tym podczas ferii zimowych, które w Wielkopolsce przypada na drugą połowę lutego. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak deszcz, silny wiatr lub wysokie temperatury, obiekt zostanie zamknięty ze względów bezpieczeństwa.

Opłaty za korzystanie z lodowiska dla posiadaczy Konińskiej Karty Mieszkańca wynoszą 5 zł dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia oraz 8 zł dla dorosłych za 45 minut jazdy. Bez karty ceny wynoszą odpowiednio 8 zł i 12 zł. Dodatkowo, istnieje możliwość wypożyczenia łyżew, w tym także małych modeli dla dzieci. Życzymy udanych przejażdżek!


Pochodzenie informacji: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ