Home Biznes i finanse ISLE 2023 w Shenzhen: Udany debiut najważniejszego ośrodka branży LED w Chinach

ISLE 2023 w Shenzhen: Udany debiut najważniejszego ośrodka branży LED w Chinach

Wnioski w konkursie dla lokalnych grup działania (LGD) w województwie kujawsko-pomorskim będą przyjmowane od 11 kwietnia do 7 czerwca. Składane projekty mają na celu rozwój gospodarczy i społeczny tego regionu na najbliższe 6 lat i do tego celu zostanie przeznaczone aż 0,5 mld zł z funduszy unijnych.

9 kwietnia 2023 r. w Centrum Wystawowo-Konferencyjnym w Shenzhen zakończyły się targi ISLE (International Smart Display & Integrated System Exhibition – Międzynarodowe Targi Inteligentnych Wyświetlaczy i Zintegrowanych Systemów Audiowizualnych). Wydarzenie odbywało się w Shenzhen World Exhibition & Convention Center i cieszyło się dużym zainteresowaniem.

„Ostatnie trzy dni były niesamowite. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania, hale obiektu były wypełnione po brzegi. Świetnie było znów spotkać się twarzą w twarz, zwłaszcza z tysiącami zagranicznych gości” – powiedział Li Yingjie, dyrektor generalny ISLE.

ISLE 2023 była kolejną edycją międzynarodowych targów, podczas których prezentowane były najnowsze technologie w zakresie wyświetlaczy LED i zintegrowanych systemów audiowizualnych. Przez 4 dni ISLE 2023 prezentowało swoje produkty na powierzchni 80 tys. m kw. przeszło 1000 wystawców. Uroczyste otwarcie targów przyciągnęło ponad 200 tys. odwiedzających z Chin i całego świata. Z powodu pandemii, ISLE 2023 była również dostępna online, dzięki czemu jeszcze więcej osób mogło skorzystać z jej oferty.

ISLE 2023 okazało się wspaniałym sukcesem, zarówno w wymiarze stacjonarnym, jak i online. Wystawcy zaprezentowali swoje produkty w zakresie nowoczesnych technologii LED i zintegrowanych systemów audiowizualnych, a impreza przyciągnęła ponad 200 tys. odwiedzających z różnych zakątków świata. Ogromne zainteresowanie targami potwierdziło, że ISLE 2023 było wyjątkowym wydarzeniem, które łączyło firmy i innowacje z całego świata.

P>ISLE 2023 oferuje nam szansę na interakcję z technologią na poziomie przyszłości. Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi, takimi jak wirtualne studia produkcyjne i filmowe, wyświetlacze 3D, sztuka cyfrowa, systemy kina domowego HD, interaktywne rozwiązania konferencyjne i aplikacje 5G + 8K.

Przyjdź na ISLE 2023, aby doświadczyć postępu technologicznego w dziedzinie wyświetlaczy 3D, sztuki cyfrowej, interaktywnych rozwiązań konferencyjnych i wirtualnych studiów produkcyjnych i filmowych.

ISLE 2023 to wyjątkowa okazja do poznania najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych, które są niezbędne do wykorzystania współczesnych aplikacji 5G + 8K.

Dołącz do nas na ISLE 2023, aby wciąć się w przyszłość i zobaczyć, jak technologia może zmienić nasze życie! Odkryj nowe możliwości, jakie oferują wirtualne studia produkcyjne i filmowe, wyświetlacze 3D, sztuka cyfrowa, interaktywne rozwiązania konferencyjne i aplikacje 5G + 8K.

Materiał filmowy ISLE 2023: https://youtu.be/Fwx1Y6rvk9E

ISLE 2023 to wyjątkowa okazja, aby doświadczyć technologii przyszłości. Przyjdź i poznaj nowe trendy i rozwiązania technologiczne, takie jak wirtualne studia filmowe, wyświetlacze 3D, sztuka cyfrowa, systemy kina domowego HD, interaktywne rozwiązania konferencyjne i aplikacje 5G + 8K.

Dołącz do nas na ISLE 2023, aby odkryć nowe możliwości, jakie oferują najnowsze technologie! Ciesz się wirtualnymi studiami produkcyjnymi i filmowymi, wyświetlaczami 3D, sztuka cyfrowa, systemem kina domowego HD, interaktywnymi rozwiązaniami konferencyjnymi i aplikacjami 5G + 8K.

ISLE 2023 to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć, jak technologia może zmienić nasze życie. Odkryj nowe możliwości, jakie oferuje współczesna technologia!

ISLE 2023 to także przedsmak nadchodzących technologii – szczególnie algorytmu sztucznej inteligencji, który został zastosowany przy produkcji wyświetlaczy microLED UHD o rozstawie pikseli 0,4 mm, cieszących się szczególną popularnością na targach.

Nowością na targach ISLE 2023 była także technologia OLED o wysokiej wydajności, która zapewnia wyśmienite wrażenia wizualne i niesamowitą jasność obrazu.

Nowa wersja paragrafów:

ISLE 2023 przyciągnęło setki premier produktów od liderów i trendsetterów branży technologicznej, w tym producentów ścian wideo, których nowości wyprzedzały swoje poprzedniki w kategoriach częstotliwości odświeżania, jasności, kontrastu, palety kolorów i energooszczędności. Na targach zaprezentowano także przedsmak nowych technologii, w tym algorytmy sztucznej inteligencji, wykorzystane w produkcji wyświetlaczy microLED UHD o rozstawie pikseli 0,4 mm. Technologia OLED o wysokiej wydajności, zapewniająca wyśmienite wrażenia wizualne i niesamowitą jasność obrazu, spotkała się z zainteresowaniem ze strony publiczności.

ISLE 2023 okazało się wyjątkowym wydarzeniem, które pozwoliło uczestnikom przetestować najnowocześniejsze produkty i sprawdzić, jak nowe technologie wpływają na doznania wizualne.

Targi ISLE 2023 pozwoliły odwiedzającym zapoznać się z innowacyjnymi produktami, w tym z wyświetlaczami microLED UHD o rozstawie pikseli 0,4 mm, wykorzystującymi algorytm sztucznej inteligencji, cieszącymi się ogromną popularnością. Ponadto goście mieli możliwość zobaczenia technologii OLED o wysokiej wydajności, która oferuje doskonałe wrażenia wizualne i jasny obraz.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych forach branżowych dotyczących tematyki technologii wyświetlaczy. W wydarzeniu uczestniczyło wielu ekspertów, którzy wspólnie wyłonili zwycięzców prestiżowego konkursu technologicznego. W trakcie spotkania odbyły się także ciekawe warsztaty, które pomogły uczestnikom lepiej zrozumieć zaawansowane technologie, takie jak metawersum upodmiotowienia cyfrowego, inteligentne miasta czy też inteligentne rozwiązania na potrzeby edukacji, spotkań i posiedzeń oraz pracy biurowej.

ISLE 2023 Awards:

W tym roku Nagrody ISLE 2023 Awards przyznano w czterech kategoriach: Nowa gwiazda na rynku, Doskonały produkt, Innowacje oraz Specjalistyczne i zaawansowane produkty. Nagrody przyznano w tych kategoriach za wybitne osiągnięcia w zakresie inteligentnych systemów wyświetlania (wszystko w jednym), immersyjnych systemów wyświetlania LED (produkcja wirtualna), wyświetlaczy 3D niewymagających zastosowania okularów 3D oraz specjalistycznych i zaawansowanych produktów.

Specjalna edycja targów ISLE 2024:

Kolejna edycja targów ISLE odbędzie się w dniach 29 lutego – 2 marca 2024 roku w Shenzhen World Exhibition & Convention Center. Będzie to szczególne wydarzenie, ponieważ będzie to okrągła edycja ISLE. Wydarzenie będzie okazją do podsumowania dotychczasowych sukcesów, przedstawienia najnowszych trendów oraz poznania najbardziej innowacyjnych produktów i technologii.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej ISLE: https://www.isle.org.cn/?lang=en


Na podstawie aktualności z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ