Home Biznes i finanse Eksperci z Mercedes-Benz Mobility, McKinsey andamp; Company i Nordea Bank na SAFe® Szczycie w Pradze 15-17 maja

Eksperci z Mercedes-Benz Mobility, McKinsey andamp; Company i Nordea Bank na SAFe® Szczycie w Pradze 15-17 maja

Firma Scaled Agile, Inc. ogłosiła skład prelegentów i mówców na tegoroczny szczyt SAFe® Summit Prague, który odbędzie się w dniach 15-17 maja w obiekcie Hilton Prague by the River w Pradze, w Czechach. To wielkie wydarzenie europejskie skupia przemysłowe lidery w dziedzinie SAFe, aby przyspieszyć transformacje cyfrowe i zapewnić konkurencyjność na szybko zmieniającym się rynku. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane historie sukcesu firm Amadeus, Lufthansa, Bosch, Société Générale i Vodafone, które wykorzystały SAFe w swoich organizacjach.

Uczestnicy będą mieli okazję do zdobycia nowych doświadczeń, nawiązania kontaktów, a także poznania perspektyw liderów opinii i influencerów, dzięki czemu będą mogli dowiedzieć się, jak firmy wykorzystują SAFe, aby ciągle dostarczać swoim klientom wartości.

„Krajobraz wyzwań i możliwości ciągle się zmienia, podobnie jak SAFe – powiedział Chris James, dyrektor generalny Scaled Agile, Inc. – Wraz z zaawansowanymi technologiami, takimi jak sztuczna inteligencja, które zalewają rynek, platforma SAFe również ewoluuje, aby wspierać proces ich integracji. Wydarzenia zaplanowane w ramach szczytu SAFe uwzględnią ten aspekt. W tym roku będziemy mieli zaszczyt gościć Davida Harveya z McKinsey & Company, który wygłosi wykład na temat tego, jak wiodące firmy uprzemysławiają swoje praktyki w dziedzinie sztucznej inteligencji, aby w pełni wykorzystać ich wartości. Ukazane zostanie również to, jak niedawna ewolucja GenAI zmienia przestrzeń możliwości”.

1. Wykłady: Goście będą mieli okazję wysłuchać wykładów Davida Harveya z McKinsey & Company, Inc. oraz Margi Hoek, MBA, z zrównoważonego biznesu.

2. Wystąpienia klientów: Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać wystąpień klientów Mercedes-Benz Mobility AG oraz Nordea Bank.

3. Prezentacje historii klientów: Pozostali uczestnicy będą mogli wysłuchać prezentacji historii klientów takich jak Amadeus, Deutsche Lufthansa AG, Robert Bosch Automotive, Société Générale i Vodafone.

Uczestnicy konferencji głównej 16-17 maja będą mieli okazję uczestniczyć w wystąpieniach o tematyce wiodącej dla branży, 28 sesjach technicznych oraz laboratoriach produktowych. Na miejscu będą czekać na nich również eksperci SAFe, gotowi do dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Uczestnicy będą mieli również okazję poznać najnowsze strategie skutecznego dostarczania wartości dla klientów oraz dowiedzieć się, jak przedsiębiorstwa wykorzystują SAFe do poprawy jakości, skrócenia czasu wprowadzania produktów na rynek oraz zwiększenia zaangażowania pracowników.

1. Zwinna realizacja – przyjrzymy się bliżej temu, jak zwinne narzędzia i metodyki zmieniają sposób tworzenia i wdrażania cyfrowych produktów.

2. Przywództwo i strategia – omówione zostaną techniki i narzędzia, które pomogą zespołom zoptymalizować zarządzanie projektami i uniknąć typowych pułapek.

3. Zwinność biznesowa w praktyce – omówione zostaną praktyczne wskazówki dotyczące wprowadzania zwinnego sposobu pracy do swojego środowiska pracy.

Aby uzyskać maksymalne korzyści z posiadanego potencjału, będziemy mierzyć czynniki istotne w kontekście zwinności biznesowej, przyspieszać przepływy z wykorzystaniem 8 akceleratorów przepływu oraz stosować praktykę SAFe w całym przedsiębiorstwie. Ponadto, będziemy stosować zdolności organizacyjne wspierające procesy decyzyjne oparte na współpracy w ramach wydarzeń SAFe. 15 maja będziemy mieli sesję z udziałem klientów, partnerów oraz ekspertów, aby omówić te cele i określić, jak możemy w pełni wykorzystać potencjał naszych działań w celu osiągnięcia sukcesu.

Para 1: Rejestracja na Safe Summit w Pradze, rozpoczynającą się w 2023 roku, jest możliwa za pośrednictwem strony safesummit.com/2023prague.

Para 2: Scaled Agile, Inc. jest liderem w dziedzinie bezpiecznej elastyczności biznesu dzięki swojej strukturze SAFe®. Firma pomaga zespołom wdrażać lepsze metody pracy, aby pomóc organizacjom na całym świecie identyfikować i dostarczać wartości dla swoich klientów oraz zwiększyć wyniki biznesowe. Ponad 20 tysięcy firm i agencji rządowych skorzystało z usług Scaled Agile w celu wykorzystania możliwości związanych z cyfryzacją i przyspieszenia innowacji. Więcej informacji można znaleźć na stronie scaledagile.com.

Para 3: Zapraszamy do rejestracji na Safe Summit w Pradze 2023, aby skorzystać z najnowocześniejszych narzędzi Scaled Agile i zobaczyć, jak wiodąca metoda SAFe® może pomóc Twojej organizacji w pracy z klientami i zwiększeniu wyników biznesowych. Rejestracja jest otwarta na stronie safesummit.com/2023prague.


Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ