Home Nauka i Technika Urodzinowa zabawa SEO Warrior: Świętuj 10. urodziny WhitePress na Konferencji SEO andamp; Content Camp

Urodzinowa zabawa SEO Warrior: Świętuj 10. urodziny WhitePress na Konferencji SEO andamp; Content Camp

WhitePress Camp to niezwykła okazja do poznania świata content marketingu i SEO, a także do świętowania 10-lecia firmy, która od startupu stała się liderem tej branży. Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z atrakcji, takich jak tor przeszkód SEO Warrior, a także zyskać wiedzę od najlepszych specjalistów z całego świata, w tym Matt Diggity, influencera, blogera i eksperta SEO, czy Cindy Krum, jednej z najbardziej wpływowych osób w branży SEO. Oprócz tego czekają jeszcze inne niespodzianki!

Kolejną osobą, która wystąpi na SEO & Content Camp, będzie Jakub Majewski, Head of SEO w Zety, z wykładem „Jak zwiększyć zasięg marki szybko i skutecznie”. Na to wydarzenie przyjedzie także Dr. Peter J. Meyers, członek zarządu Moz, z wystąpieniem „Jak wykorzystać sztuczną inteligencję do tworzenia unikalnych treści”, a także Greg Gifford, specjalista SEO w Autofusion, który omówi „Jak wykorzystać SEO do osiągnięcia sukcesu w branży automotive”.

>>Zaproszeni przez nas goście przygotowali tematy poświęcone wyzwaniom, z którymi eksperci z branży mierzą się każdego dnia. Nadzór merytoryczny nad konferencją pełnią: Robert Niechciał, CTO Vestigo, Damian Sałkowski, CEO Senuto i Paweł Strykowski, CEO WhitePress. Razem zadbali o to, żeby nasza jubileuszowa konferencja odpowiadała na potrzeby i oczekiwania uczestników. Pierwsza edycja spotkania okazała się ogromnym sukcesem, dlatego, idąc za ciosem, w tym roku przygotowaliśmy dodatkowy blok poświęcony rozwojowi biznesu w branży SEO i digital marketingu. Tematy, które usłyszymy w sekcji Biznes Premium to m.in. „10 lekcji na 10 lecie bycia przedsiębiorcą w branży SEO” Damiana Sałkowskiego, „Sobie świecisz? Czyli Strategiczne podejście do twojego następnego zagranicznego projektu”, o którym opowie Rafał Chomsky czy prelekcja Pawła Pawluka „Jak budować biznes w SEO ze wsparciem inwestorów”. Dlatego nie wątpię, że w tym roku każdy znajdzie w agendzie coś dla siebie<< – komentuje Anna Halama, Marketing Team Leader, WhitePress.

Konferencja jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów z innymi profesjonalistami z branży SEO i content marketingu. W trakcie spotkań po prezentacjach będzie można wymienić się wskazówkami i doświadczeniami z innymi zaproszonymi gośćmi. Dodatkowo będzie okazja by spotkać się podczas before i after party, gdzie będzie można dłużej porozmawiać i poznać innych uczestników konferencji.

Konferencja to doskonała okazja do budowania sieci kontaktów. Podczas spotkań po prezentacjach będzie można wymieniać się wskazówkami i wiedzą z innymi zaproszonymi gośćmi. Przerwy kawowe to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Uczestnicy będą mieli szansę na bardziej stacjonarny networking podczas before i after party, gdzie będzie można dłużej porozmawiać i poznać innych uczestników konferencji.

„SEO & Content Camp to konferencja, która odpowiada na aktualne potrzeby i wyzwania rynku digital marketingu. To miejsce, gdzie można uczyć się od najlepszych i dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać SEO i content marketing do budowania przewagi konkurencyjnej. Celem wydarzenia jest dostarczenie uczestnikom wiedzy, inspiracji i narzędzi do poprawy swoich wyników w obszarach prowadzenia biznesu i SEO. Po każdej prelekcji planujemy także Q&A, które pozwolą uczestnikom na zdobycie dodatkowej wiedzy. To jednak nie wszystko, co mogą zdobyć, bowiem konferencja SEO & Content Camp otrzymała akredytację DIMAQ. Oznacza to, że udział w imprezie gwarantuje 10 punktów recertyfikacyjnych dla posiadaczy certyfikat” – dodaje Patrycja Górecka, Head of PR & Marketing, WhitePress.

WhitePress świętuje wyjątkowo – edycja SEO & Content Camp to okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym. W trakcie trzech dni konferencji wybitni wykładowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat najnowszych trendów w dziedzinie SEO i content marketingu. Zwieńczeniem będzie urodzinowa gala, podczas której uczestnicy spotkania będą mieli okazję zapoznać się z nowymi trendy w dziedzinie marketingu i poznać najlepszych ekspertów w tym zakresie.

Konferencja SEO & Content Camp to wyjątkowa okazja do świętowania jubileuszu WhitePress, podczas której uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę na temat nowych trendów w marketingu i poznać wybitnych ekspertów w dziedzinie SEO i content marketingu. Urodzinowa gala przygotowana przez markę to również okazja do zabawy – nie można jej przegapić!

WhitePress zaprasza wszystkich chętnych do udziału w trzydniowej konferencji SEO & Content Camp w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem, której głównym punktem będzie urodzinowa gala. Konferencja to niezwykła okazja do połączenia przyjemnego z pożytecznym, zdobycia wiedzy na temat nowych trendów w marketingu i poznania najlepszych ekspertów w tym zakresie. Przygotuj się na wyjątkowe świętowanie!

„Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z wielu atrakcji dodatkowych. Drugi dzień SEO & Content Camp będzie wyjątkowo obfity. Poza zaplanowanymi blokami wykładowymi i porannymi atrakcjami dla posiadaczy biletów VIP, wieczorem zaplanowaliśmy uroczystą kolację urodzinową, podczas której rozdamy statuetki SEO Szczytów i poczęstujemy ogromnym tortem. Dodatkowo zaplanowaliśmy występ Magic of Y – znanego iluzjonisty i mentalisty, który zaskoczy i zachwyci publiczność swoimi sztuczkami” – mówi Anna Halama.

WhitePress przygotował specjalny tor przeszkód, gdzie uczestnicy będą mogli sprawdzić się w zadaniach wymagających zarówno siły, zwinności jak i sprytu. Konkurencja będzie dostępna dla osób z pakietem VIP, a osoba, która ukończy tor najszybciej, otrzyma specjalny certyfikat. Uczestnicy będą mieli również możliwość udziału w specjalnym zadaniu dodatkowym, które pozwoli im uzyskać dodatkowe punkty i wyróżnić się w konkurencji.

Tym razem WhitePress zaprasza wszystkich uczestników na prawdziwy pojedynek, gdzie zamiast słów i wiedzy będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności. SEO Warrior to nie tylko wyzwanie intelektualne, ale również zręcznościowe, dlatego gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić. Do zobaczenia na torze!

„Wierzymy, że tegoroczna edycja konferencji SEO & Content Camp przeskoczy wysoko już zawieszoną poprzeczkę z zeszłego roku. W tym roku postawiliśmy na międzynarodowy charakter spotkań, zróżnicowane tematy prelekcji, a także szeroki wachlarz atrakcji. Ponadto ta odsłona jest dla nas szczególnie ważna jeszcze z jednego względu, to wyjątkowa okazja do podziękowania za 10 lat współpracy z naszymi partnerami, wydawcami i reklamodawcami” – podsumowuje, Patrycja Górecka, WhitePress.


Informacja dystrybuowana przez: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ