Home Biznes i finanse SoftSwiss zdobywa Warszawę: Nowe centrum programistyczne na mapie Polski

SoftSwiss zdobywa Warszawę: Nowe centrum programistyczne na mapie Polski

Nowa wersja paragrafu: SOFTSWISS, międzynarodowa firma produktowo-technologiczna, wciąż wzmacnia swoją obecność w polskim sektorze IT i otworzyła drugie centrum programistyczne w Warszawie. Otwarty w Poznaniu w ciągu dwóch lat oddział zatrudnia ponad 300 pracowników, więc mamy nadzieję, że drugi oddział w stolicy odniesie jeszcze większy sukces.

Nasze nowoczesne centrum programistyczne w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej dzielnicy biznesowej oferuje komfortowe warunki pracy i jest w pełni wyposażone. Otwarcie centrum w Poznaniu przyczyniło się do szybkiego rozwoju firmy i pozwoliło nam zdobyć uznanie w całej Polsce.

„W naszej firmie na całym świecie pracuje ponad 1400 osób. I zawsze podkreślaliśmy fakt, że w SOFTSWISS dobrze funkcjonuje system pracy zdalnej. Jednakże wiele osób chciałoby od czasu do czasu bywać w biurze i móc rozmawiać z kolegami na żywo – opowiada dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa. – Duża część naszego zespołu z Polski mieszka w Warszawie lub na przedmieściach stolicy, dlatego idea otwarcia nowego centrum programistycznego wyszła w pierwszej kolejności od samych pracowników. Pomysł szybko podchwycił zarząd, ponieważ poszerzenie działalności na polskim rynku wchodziło w ich plany na ten rok. Tak powstało nasze drugie biuro”.

Firma SOFTSWISS wyraźnie widać nieustanne zaangażowanie w rozwój polskiego rynku, co widać po 100 obecnych pracownikach w warszawskim oddziale. Pracownicy mogą korzystać z dogodnej lokalizacji, ponieważ oferujemy możliwość pracy zarówno w Poznaniu, jak i w Warszawie. Poszukujemy programistów, Project Managerów, Financial Managerów, Technical Writerów, HR Business Partnerów i innych potrzebnych nam specjalistów.

SOFTSWISS to międzynarodowa firma produktowo-technologiczna, która przez ostatnie 10 lat działała na polskim rynku, mając przedstawicielstwa w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Firma zatrudnia ponad 1400 osób i jest pierwszą na świecie, która stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w sferze rozrywek online.

W ostatnich latach firma SOFTSWISS osiągnęła wiele sukcesów, zdobywając wyróżnienia w międzynarodowych konkursach. W 2022 roku otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Najlepsze miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS jako „Najlepszy program do śledzenia afiliantów”. Rok 2021 był również bardzo udany dla SOFTSWISS, zdobywając wyróżnienia na International Gaming Awards (IGA) za „Najlepszą firmę pod względem obsługi klienta” oraz Starlet Awards za „Najlepszą obsługę klienta roku”. Pracownicy SOFTSWISS zostali również uznani za zwycięzców w następujących kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” oraz „Pracownik roku”.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ