Home Biznes i finanse SAP uruchamia SAP Build, aby uwolnić wiedzę biznesową, a także współpracuje z Coursera, aby umożliwić rozwój nowej generacji programistów

SAP uruchamia SAP Build, aby uwolnić wiedzę biznesową, a także współpracuje z Coursera, aby umożliwić rozwój nowej generacji programistów

LAS VEGAS, 15 listopada 2022 r. /PRNewswire/ — Firma SAP SE (NYSE: SAP) ogłosiła na konferencji SAP TechEd wprowadzenie na rynek nowej, potężnej oferty, której celem jest napędzenie kolejnej fali transformacji biznesowej poprzez uwolnienie wiedzy tych, którzy znają się na tym najlepiej – użytkowników biznesowych. Korzystając z wyjątkowej głębi i szerokiego zakresu platformy SAP Business Technology Platform (BTP), SAP Build to rozwiązanie typu low-code, która oddaje światowej klasy technologię SAP w ręce użytkowników biznesowych, zapewniając im bezpośredni i bezpieczny dostęp do całościowych procesów, danych i kontekstu, których potrzebują, aby podejmować mądrzejsze decyzje i szybko wprowadzać innowacje. Oferta umożliwia użytkownikom biznesowym o minimalnej wiedzy technicznej tworzenie i rozszerzanie aplikacji korporacyjnych, automatyzację procesów i projektowanie witryn biznesowych za pomocą metody „przeciągnij i upuść”.

„SAP Build łączy najpotężniejsze na świecie aplikacje biznesowe z platformą, która została zaprojektowana w celu szybkiego wykorzystania wiedzy użytkowników biznesowych – powiedział Juergen Mueller, członek zarządu i dyrektor ds. technologii w firmie SAP. – W zmiennym krajobrazie biznesowym, SAP Build i pełen pakiet innowacji, które dziś wprowadzamy – od nowego partnerstwa z Coursera po ulepszenia w całym naszym portfolio dla przedsiębiorstw – pomagają klientom przygotować się na przyszłość i wydobyć maksymalną wartość z inwestycji technologicznych”.

Dzięki SAP Build użytkownicy biznesowi mają w zasięgu ręki pełną moc SAP BTP i danych aplikacji biznesowych SAP. Użytkownicy mogą w prosty sposób integrować systemy, inteligentnie monitorować, analizować i automatyzować procesy oraz budować aplikacje na ostatniej mili innowacji – wszystko to bez przenoszenia danych do systemu zewnętrznego. Dzięki natywnej integracji z rozwiązaniem SAP Signavio użytkownicy SAP Build uzyskują również dogłębny wgląd we wszystkie procesy, dzięki czemu wiedzą, na czym należy się skupić, aby osiągnąć jak największy wpływ na innowacje i automatyzację. Ponad 275 000 punktów odniesienia dla procesów pochodzących od 4 000 klientów, a także 1300 przepływów pracy i automatyzacji specyficznych dla danego przypadku, pozwala użytkownikom natychmiast wykorzystać pełne spektrum wiedzy biznesowej wbudowanej w technologie SAP. SAP Build działa również z systemami innymi niż SAP. Nowy program SAP Builders pomaga użytkownikom w szybkim wdrożeniu i nawiązaniu kontaktu z innymi użytkownikami dzięki sesjom praktycznym i forum wymiany najlepszych praktyk.

„Biorąc pod uwagę, że popyt na współczesne rozwiązania cyfrowe jest większy niż zdolność profesjonalnych deweloperów do ich dostarczenia, IDC przewiduje, że profesjonaliści biznesowi będą coraz bardziej angażować się w inicjatywy tworzenia rozwiązań cyfrowych w celu rozwiązania palących problemów biznesowych – powiedział Arnal Dayaratna, Research Vice President, Software Development, IDC. – Na całym świecie IDC przewiduje, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat ponad 100 milionów profesjonalistów biznesowych zaangażuje się w produkcję rozwiązań cyfrowych. Niskokodowe rozwiązania programistyczne SAP Build umożliwiają użytkownikom biznesowym wykorzystanie ich wiedzy dziedzinowej do szybkiego budowania i iteracji rozwiązań cyfrowych na szeroką skalę”.

SAP Build już teraz ma wpływ na biznes. „Dzięki SAP Build z łatwością zbudowaliśmy lepsze doświadczenia dla naszych klientów, jednocześnie radykalnie obniżając nasze koszty rozwoju o 90% – powiedział Spencer Cook, XM Advocates Lead w Qualtrics, wiodącej firmie zajmującej się zarządzaniem doświadczeniami. – Byłem w stanie szybko zbudować aplikację, aby wzmocnić nasz program referencyjny dla klientów, który będzie katapultował satysfakcję klientów”.

Ponieważ każda firma staje się firmą technologiczną, SAP zdaje sobie sprawę z rosnącego znaczenia umiejętności i wiedzy, które mogą zapewnić tylko profesjonalni programiści. Firma SAP zobowiązała się do podniesienia kwalifikacji dwóch milionów programistów na całym świecie do 2025 roku poprzez potrojenie oferty bezpłatnych szkoleń w witrynie SAP Learning, współpracę ze światowej klasy dostawcą platformy edukacyjnej Coursera Inc. w celu ułatwienia rozpoczęcia kariery w ekosystemie SAP oraz wyrównywania wiedzy technologicznej.

„Z przyjemnością informuję, że dziś SAP uruchamia na Coursera certyfikat zawodowy na poziomie podstawowym. Ten certyfikat jest przeznaczony dla uczących się ze wszystkich środowisk, nie jest wymagany stopień naukowy ani doświadczenie w branży – powiedział Jeff Maggioncalda, dyrektor generalny Coursera Inc. – Przygotuje uczących się do pracy na poziomie podstawowym i w niektórych najbardziej poszukiwanych dziedzinach. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy współpracować z SAP, aby zwiększyć dostęp do umiejętności związanych z pracą i rozszerzyć możliwości ekonomiczne dla wszystkich”.

Zapowiedzi te towarzyszą licznym innowacjom ogłoszonym na SAP TechEd, które mają pomóc klientom i partnerom SAP w kontynuowaniu transformacji niezbędnych do odniesienia sukcesu. Od zupełnie nowego natywnego punktu dostępu do aplikacji biznesowych w sieci Web, który zwiększa produktywność w chmurze i poza nią, po innowacje w zakresie inteligentnych aplikacji SAP, rozwiązań SAP Digital Supply Chain i rozwiązań SAP dla zrównoważonego rozwoju – na SAP TechEd 2022 uwalniamy moc biznesu. Więcej informacji w naszym przewodniku informacyjnym tutaj.

Odwiedź centrum informacyjne SAP. Śledź SAP na Twitterze pod adresem @SAPNews.

SAP

Strategia firmy SAP zakłada pomoc każdej firmie w prowadzeniu działalności w sposób inteligentny i zrównoważony. Jako lider rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw, pomagamy firmom każdej wielkości i ze wszystkich branż działać jak najlepiej: Klienci SAP generują 87% całkowitego globalnego handlu. Nasze technologie uczenia maszynowego, Internetu rzeczy (IoT) i zaawansowanej analityki pomagają przekształcić firmy klientów w inteligentne przedsiębiorstwa. SAP pomaga zapewnić ludziom i organizacjom głęboki wgląd w biznes i sprzyja współpracy, która pomaga im wyprzedzić konkurencję. Upraszczamy technologię dla firm, dzięki czemu mogą one korzystać z naszego oprogramowania w sposób, w jaki chcą – bez zakłóceń. Nasz kompleksowy pakiet aplikacji i usług umożliwia klientom biznesowym i publicznym z 25 branż na całym świecie prowadzenie rentownej działalności, ciągłe dostosowywanie się i wprowadzanie zmian. Dzięki globalnej sieci klientów, partnerów, pracowników i liderów myśli, SAP pomaga światu działać lepiej i poprawiać jakość życia ludzi. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sap.com.

Niniejszy dokument zawiera oświadczenia dotyczące przyszłości, które są przewidywaniami, projekcjami lub innymi oświadczeniami dotyczącymi przyszłych zdarzeń. Stwierdzenia te oparte są na bieżących oczekiwaniach, prognozach i założeniach, które podlegają ryzyku i niepewności, co może spowodować, że rzeczywiste wyniki i rezultaty mogą się istotnie różnić. Dodatkowe informacje dotyczące tych czynników ryzyka i niepewności można znaleźć w dokumentach składanych przez firmę w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, w tym między innymi w części dotyczącej czynników ryzyka w Raporcie rocznym firmy SAP na formularzu 20-F za rok 2021.

© 2022 SAP SE. Wszelkie prawa zastrzeżone. SAP oraz inne produkty i usługi SAP wymienione w niniejszym dokumencie, a także ich odpowiednie logo są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy SAP SE w Niemczech i innych krajach. Dodatkowe informacje i uwagi dotyczące znaków towarowych można znaleźć na stronie https://www.sap.com/copyright.

Dla klientów zainteresowanych poznaniem produktów SAP:
Global Customer Center: +49 180 534-34-24
Tylko Stany Zjednoczone: 1 (800) 872-1SAP (1-800-872-1727)

Prosimy o rozważenie naszej polityki prywatności. Jeśli otrzymałeś tę informację prasową na swój e-mail i chcesz zrezygnować z subskrypcji naszej listy mailingowej, prosimy o kontakt na adres press@sap.com i wpisanie w temacie wiadomości słowa Unsubscribe.

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1093077/SAP_Logo.jpg 

Źródło: SAP SE

KONTAKT: Więcej informacji, tylko dla prasy: Joellen Perry, +1 (650) 445-6780, joellen.perry@sap.com PT, Marcus Winkler, +49 6227-767497, marcus.winkler@sap.com CET, Pokój prasowy SAP; press@sap.com; Uwaga dla redaktorów: Aby podejrzeć i pobrać cyfrowo materiały stockowe i zdjęcia prasowe w standardzie broadcastowym, należy odwiedzić stronę www.sap.com/photos. Na tej platformie można znaleźć materiały w wysokiej rozdzielczości dla swoich kanałów medialnych. Aby obejrzeć materiały wideo na różne tematy, odwiedź stronę www.sap-tv.com. Na tej stronie można osadzać materiały wideo na własnych stronach internetowych, udostępniać je za pośrednictwem łączy e-mail oraz subskrybować kanały RSS z SAP TV.

Źródło informacji: PR Newswire

 


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ