Home Praca Praca na stanowisku – Brygadzista / monter prowadzący (Konin)

Praca na stanowisku – Brygadzista / monter prowadzący (Konin)

Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została założona w 2008 roku. Od tego czasu udało nam się zdobyć silną pozycję w wielu sektorach niemieckiego przemysłu jako partner świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie prac montażowych i pracy tymczasowej. Niezawodność, precyzja i dotrzymywanie terminów to cechy, które doceniają nasi klienci. Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / Majster – Monter Prowadzący

Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:

  • koordynacja prac zespołu i konsultacje na budowie z niemieckim kierownikiem
  • praca z rysunkiem technicznym i izometrycznym
  • praca fizyczna i nadzór nad pracami montażowymi
  • dokumentacja dla biura, prowadzenie ewidencji czasu pracy ekipy

Wymagania:

  • doświadczenie w branży Stahlbau, Rohrbau, Industriemaschinen, Schweißarbeit in der Werkstatt
  • dobry j. niemiecki w mowie i piśmie
  • doświadczenie na stanowisku prowadzącego przynajmniej w jednej z wymienionych wyżej branż
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • niemieckie ubezpieczenie społeczne ( AOK Niedersachsen )
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zakwaterowanie na czas trwania projektu
  • uposażenie, ubranie BHP, sprzęt biurowy
  • pomoc w sprawach kadrowych i socjalnych
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • długoterminowe projekty
  • rotacja do uzgodnienia
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)'.Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.