Home Praca Oferta pracy na stanowisko – Organization Support Specialist (Poznań)

Oferta pracy na stanowisko – Organization Support Specialist (Poznań)

W Consdata tworzymy rozwiązania ułatwiające życie milionom ludzi – dostarczamy oprogramowanie dla największych banków w Polsce.Od lat współpracujemy z liderami w sektorze finansowym – m.in. Santander, mBank, PKO BP, Credit Agricole czy Millennium – z powodzeniem realizując nawet najbardziej wymagające projekty.
Do jednego z nich chcielibyśmy zaprosić nową osobę!Aktualnie poszukujemy do współpracy mistrza organizacji, bardzo dobrze odnajdującego się w Excelu, z inicjatywą w działaniu – zależy nam na osobie, która ma już doświadczenie w planowaniu zadań i rozliczaniu budżetów oraz jest otwarta na kolejne wyzwania w tym obszarze. 🙂
ZADANIA NA STANOWISKU
– wsparcie codziennej pracy dyrektora i managerów
– rozliczanie zamówień i opieka nad budżetami
– rozliczanie pracy i budżetu 10-osobowego zespołu kontraktorów
– praca z raportowaniem wybranych wskaźników biznesowych i organizacyjnych
– organizowanie spotkań i wydarzeń dla całego zespołu- dbanie wspólnie z zespołem o komunikację wewnętrzną działu
SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI
– masz doświadczenie w podobnej roli, z planowaniem zadań i rozliczaniem budżetów
– bardzo dobrze odnajdujesz się w pracy na liczbach, a Excel nie ma dla Ciebie tajemnic
– masz szeroko pojęte umiejętności organizacyjne, a rozwiązywanie problemów to Twoja specjalność
– potrafisz skutecznie planować i egzekwować zadania
– znasz angielski na poziomie min. B2 i rozmowa w tym języku nie stanowi dla Ciebie problemu
– jesteś osobą dokładną, proaktywną, chętnie przejawiasz inicjatywę, a przy tym stawiasz na otwartą komunikację
– mile widziane: doświadczenie w pracy w dużej organizacji
OFERUJEMY
– pracę w trybie hybrydowym
– w większości zdalnie, częściowo w biurze w Poznaniu, Warszawie lub w Łodzi
– wsparcie od opiekuna wdrożenia, który pomoże się odnaleźć w pierwszych tygodniach
– start pracy możliwy od czerwca
– ubezpieczenie grupowe Warta
– dostęp do systemu kafeteryjnego Medicover Benefits
– dofinansowanie do opieki medycznej Luxmed i karty Multisport Plus
– imprezy integracyjne, firmowe rywalizacje sportowe
REKRUTACJA
przesłanie CV → spotkanie online → decyzja o podjęciu współpracy
Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała i chcesz wziąć udział w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania! 🙂

Aplikuj na: https://jobtime.pl/praca/111565/Organization-Support-Specialist.html

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

AKCEPTUJĘ