Home Biznes i finanse NOVAVIS GROUP SA (11/2022) Informacja od Zarządu Spółki z grupy Novavis Group S.A. o wyborze oferty złożonej w przetargu

NOVAVIS GROUP SA (11/2022) Informacja od Zarządu Spółki z grupy Novavis Group S.A. o wyborze oferty złożonej w przetargu

Zarząd Novavis Group S.A. („Emitent”) informuje, iż w dniu 9 kwietnia 2022 roku powziął informacje od Zarządu Novavis ESCO sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu („Novavis ESCO”) o wyborze w dniu 5 kwietnia bieżącego roku oferty złożonej przez Novavis ESCO w przetargu o nazwie „Zapewnienie efektywności energetycznej dla Gminy Wleń”.

Przedmiotem zamówienia jest usługa zapewnienia efektywności energetycznej w zakresie zmniejszenia zapotrzebowania na energię elektryczną pozyskiwanej z sieci dzięki udostępnieniu przez Wykonawcę do korzystania przez Zamawiającego instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy maksymalnej 150 kWp, zamontowanych na wskazanych terenach Gminy Wleń.

Przyjęta oferta cenowa Novavis ESCO za realizację zadania określonego w Specyfikacji Warunków Zamówienia wyniosła 1 394 288,64 złotych brutto.

Emitent posiada 45% udziałów w kapitale zakładowym Novavis ESCO sp. z o.o.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Źródło: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ