Home Biznes i finanse MOSTOSTAL ZABRZE SA (42/2022) Otrzymanie przez spółkę zależną zlecenia od Transgourmet Polska Sp. z o.o.

MOSTOSTAL ZABRZE SA (42/2022) Otrzymanie przez spółkę zależną zlecenia od Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Zarząd MOSTOSTAL ZABRZE S.A. (Emitent) informuje, iż w dniu 12 sierpnia 2022 r. w godzinach wieczornych MOSTOSTAL ZABRZE Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. – spółka zależna Emitenta, otrzymała od Transgourmet Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu zlecenie na budowę budynku Hali Logistycznej FoodService Transgourmet Polska Sp. z o.o. w Gliwicach w formule Generalnego Wykonawstwa (Zlecenie).

Uzgodnione obustronnie wynagrodzenie netto za wykonanie prac wynosi ok. 15% przychodów ze sprzedaży Grupy Kapitałowej MOSTOSTAL ZABRZE za 2021 r. i ma charakter ryczałtowy.

Termin zakończenia prac: IV kwartał 2023 r.

W ramach uzgodnionych warunków przewidziano karę umowną w przypadku naruszenia terminów realizacji prac jako wartość procentową liczoną od wynagrodzenia netto, na poziomie standardowo stosowanym w tego typu umowach.

Umowa na powyższe Zlecenie zostanie zawarta w najbliższych dniach. W przypadku niedojścia do zawarcia umowy Emitent poinformuje o tym odrębnym raportem bieżącym.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz


Dystrybucja: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ