Home Nauka i Technika Mindvalley wprowadza pierwszą w pełni immersyjną aplikację do medytacji i rozwoju osobistego na Apple Vision Pro

Mindvalley wprowadza pierwszą w pełni immersyjną aplikację do medytacji i rozwoju osobistego na Apple Vision Pro

Mindvalley, wiodąca platforma rozwoju osobistego, ogłasza premierę nowej immersyjnej aplikacji do medytacji i rozwoju osobistego dostępnej w sklepie VisionOS App Store.

Aplikacja będzie dostępna w KUALA LUMPUR, Malezja, LONDYN, NOWY JORK i LOS ANGELES, 5 lutego 2024 r. i wykorzysta rewolucyjne gogle Apple Vision Pro, korzystające z technologii spatial computingu.

Nowa aplikacja stworzona przez Mindvalley i studio kreatywne Framestore, zdobywcy Oscara, to przełom w dziedzinie rozwoju osobistego. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii wirtualnej rzeczywistości i dźwięku, użytkownicy mogą teraz doświadczyć immersyjnej medytacji w różnych naturalnych sceneriach, takich jak las, pustynia czy góry. Dodatkowo, aplikacja oferuje możliwość nauki publicznego przemawiania poprzez w pełni immersywne symulacje, a także bogatą bibliotekę treści rozwojowych – Quests, stworzoną przez Mindvalley.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani współpracą z Apple – powiedział Vishen, założyciel i dyrektor generalny Mindvalley. – Mindvalley powstała z myślą o tym, by pomagać ludziom wytyczać nowe granice innowacyjności i rozwoju osobistego. Łącząc naszą pasję do transformacji z najnowocześniejszą technologią Apple, aplikacja ma potencjał ku temu, by zrewolucjonizować nasze podejście do medytacji i rozwoju osobistego”.

Mindvalley i Apple współpracują w ramach Vision Pro Developer Labs, łącząc swoje innowacyjne podejścia w branżach, które redefiniują przyszłość. Mindvalley, z jej zasobami kursów online, miała wpływ na ponad 20 mln ludzi, pomagając im odkryć swój pełen potencjał. Apple natomiast jest znany z rewolucyjnych technologii i dostępnych rozwiązań, które odzwierciedlają ich konsekwentny rozwój.

W ramach Developer Labs Mindvalley blisko współpracuje z Apple Worldwide Developer Relations w Singapurze nad integracją możliwości Vision Pro z treściami tworzonymi przez Mindvalley. Aplikacja wykorzystuje wysokiej jakości obraz, immersyjne otoczenie, przestrzenny dźwięk i zaawansowaną technologię śledzenia ruchu gałek ocznych, aby zapewnić niezrównany poziom immersji i interaktywności.

„Współpraca z niesamowitym zespołem Apple w Singapurze to zaszczyt. Pozwoliła nam ona zyskać bezprecedensowy dostęp do Vision Pro podczas prac nad aplikacją – powiedział Manon Dave, dyrektor ds. produktu w Mindvalley i dyrektor kreatywny ds. technologii w Framestore. – Vision Pro to kolejny krok w rozwoju technologii przeznaczonych do rozwoju osobistego. Jesteśmy zachwyceni współpracą z Apple – dzięki niej wysunęliśmy się na czoło branży technologii wellness”.

„Jesteśmy niezwykle dumni ze współpracy z Mindvalley – dzięki niej użytkownicy aplikacji będą mogli doświadczać przemiany – powiedział Mel Sullivan, CEO Framestore. – Współpraca nad zastosowaniem wyjątkowych możliwości Apple Vision Pro w aplikacji stanowiła wyjątkową okazję dla naszych specjalistów od immersji do sięgnięcia po ich rozległą wiedzę zdobytą przez lata tworzenia światowej klasy efektów wizualnych na najróżniejszego typu ekrany. Projekt ten stanowi wyraz naszych dążeń do wytyczania nowych granic technologii, będąc jednocześnie przykładem na to, jak wykorzystać innowacje do kreowania doświadczeń mających dla ludzi głębszy sens i oddziaływających na nich na głębszym poziomie”.

Aby wzbogacić doświadczenie użytkownika aplikacji, Mindvalley zespół sięgnął po wsparcie najlepszych na świecie ekspertów w dziedzinie efektów wizualnych i immersji z Framestore.

Więcej informacji na temat Mindvalley oraz jej najnowszej immersyjnej aplikacji na Vision Pro można znaleźć na stronie www.mindvalley.com.

Mindvalley

Mindvalley to najpotężniejsza na świecie platforma osobistej transformacji, która otwiera ludziom drogę do poznania własnej wielkości. Nowoczesne programy dotyczą rozmaitych aspektów rozwoju – od długowieczności, przez wellness, po maksymalizację efektywności i duchowość – i są tworzone przez czołowych ekspertów, aby pomagać ludziom w osiąganiu sukcesów, szczęścia i spełnienia. Stworzona przez Mindvalley platforma learningowa „Quest” wprowadza nowy sposób nauki, który daje niezrównane rezultaty w pracy nad osobistą transformacją. Mindvalley dostępna jest w ponad 195 państwach i skupia dynamiczną społeczność liczącą 20 mln pasjonatów rozwoju, z których już ponad 19 tys. podzieliło się osobistymi historiami sukcesu. Więcej zmieniających życie treści dostępnych jest na mindvalley.com i na kontach społecznościowych: Instagram, Facebook, YouTube oraz TikTok.

Framestore to nagradzane przez Akademię Filmową studio kreatywne, które za pomocą talentu i technologii definiuje nowe standardy w filmie, treściach, reklamie i immersji. Studio współpracuje z ponad 3 tysiącami twórców narracji i innowacji, których łączy misja ożywiania ludzkiej wyobraźni. Założone w 1986 roku w Wielkiej Brytanii, Framestore ma studia w Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Montrealu, Vancouver, Londynie, Melbourne i Bombaju.

Więcej informacji na stronie Framestore.


Treść pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ