Home Biznes i finanse LOT Summer Internship – PLL LOT rozpoczęły nabór talentów do kolejnej edycji programu stażowego

LOT Summer Internship – PLL LOT rozpoczęły nabór talentów do kolejnej edycji programu stażowego

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają rekrutację do letniego programu stażowego. Może wziąć w nim udział studenci i absolwenci uczelni wyższych, którzy pragną rozpocząć karierę w branży lotniczej i rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów PLL LOT. Przewoźnik oferuje aż 53 miejsca stażowe w 14 różnych obszarach działalności firmy, a po zakończeniu programu – podwójne bilety lotnicze dla każdego uczestnika.

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłaszają nabór do kolejnego wakacyjnego programu stażowego na 2024 rok. Staż będzie płatny i potrwa 3 miesiące, obejmując aż 14 obszarów działalności LOT-u. Program ten zapewni studentom i absolwentom cenne doświadczenie na początku ich kariery pod okiem najlepszych ekspertów. Dzięki kompleksowej strukturze branży lotniczej, uczestnicy zyskają praktyczne umiejętności. Na zakończenie stażu narodowy przewoźnik oferuje podwójny bilet lotniczy dla każdego. Rekrutacja do tegorocznej edycji flagowego programu LOT Summer Internship potrwa do 10 kwietnia.

PLL LOT wspiera rozwój młodych osób poprzez angażowanie się w projekty akademickie i udział w targach pracy. LOT Summer Internship to doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia. W ramach stażu PLL LOT oferuje udział w szkoleniach, warsztatach oraz możliwość poznania pracy w lotnictwie z zupełnie innej, niezwykle ciekawej strony.

„Okres studiów to czas poznawania, zdobywania wiedzy, a także podejmowania pierwszych decyzji zawodowych. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić nabór do kolejnej edycji naszego programu stażowego w PLL LOT. W poprzednich latach LOT Summer Internship cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony studentów i absolwentów – przez ostatnie dwa lata (2022-2023) szkoliło się u nas 38 stażystek i 45 stażystów, a z kolei w 2023 roku ponad 70% stażystów zostało z nami na dłużej. Staż w PLL LOT to fantastyczna podróż, dzięki której dajemy możliwość rozwoju w wielu obszarach naszej firmy, a jednocześnie to także okazja do zdobycia umiejętności i doświadczenia potrzebnych do rozpoczęcia kariery zawodowej” – mówi Izabella Orszanowska, dyrektor Biura HR, PLL LOT.

Program stażowy LOT Summer Internship zapewnia stażystom możliwość uczestnictwa w rzeczywistych projektach biznesowych firmy PLL LOT. Zadania są dostosowywane do zainteresowań i kompetencji każdego stażysty, a także do obszarów działalności firmy. W tegorocznej edycji programu oferowane jest 53 miejsca w 14 obszarach, takich jak e-commerce, revenue management, sprzedaż, finanse, produkt i customer experience, marketing, IT, HR, biuro techniczne, operacje naziemne i planowanie połączeń.

Rekrutacje do programu LOT Summer Internship odbywają się w biurach firmy. Stażyści mają możliwość pracy nad projektami związanych z ich zainteresowaniami i umiejętnościami, co pozwala na rozwój zawodowy i osobisty pod okiem doświadczonych profesjonalistów.

Staż w PLL LOT to nie tylko okazja do zdobycia doświadczenia zawodowego, ale także możliwość poznania różnych obszarów działalności przewoźnika i uczestnictwa w ważnych projektach biznesowych.

Rekrutacja na letnie praktyki w PLL LOT na rok 2024 jest teraz otwarta i potrwa do 10 kwietnia. Program stażowy będzie trwał od 1 lipca do 30 września 2024 roku. Po zakończeniu stażu każdy uczestnik otrzyma bilet lotniczy dla siebie i jednej osoby towarzyszącej, a także będzie miał możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w PLL LOT po otrzymaniu pozytywnej rekomendacji od opiekuna stażu.

Zapraszamy do odwiedzenia strony https://www.lot.com/pl/pl/kariera/staze-i-praktyki/lot-summer-internship w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat LOT Summer Internship 2024.

LOT Polish Airlines is a modern carrier connecting Central and Eastern Europe with the world. The airline offers direct long-haul flights to destinations in the United States, Canada, China, Japan, and South Korea. The Polish carrier consistently increases the frequency and improves the offer on these routes, thus strengthening its position in the Central and Eastern European market. Long-haul connections are operated by Boeing 787 Dreamliners, some of the most modern wide-body aircraft in the world. Present in the sky since 1929, the Polish carrier is the 12th oldest airline in the world, being one of the most international and recognizable Polish brands.


Wiadomości dystrybuowane przez: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ