Program Kongresu
- Pokazy filmowe – historia mówi przez obrazy
- Gry historyczne – zmierz się z przeszłością
- Wystawy – odkryj polską przeszłość
- Warsztaty – twórz nową historię
- Koncerty – poznaj wciąż żywą historię
Kongres stanie się miejscem, gdzie niewidzialny świat przeszłości stanie się wyraźny, gdzie połączy się pokolenia i światy, gdzie zabawa i nauka zaprowadzą nas do refleksji, a przeszłość przeplata się z teraźniejszością. Serdecznie zapraszamy!
Kongres Pamięci Narodowej to wyjątkowa okazja do poznania historii zupełnie z innej perspektywy i do odkrywania nowych wątków w naszej narodowej przeszłości. To doskonała okazja do budowania pozytywnego podejścia do naszych dziejów, lepszego zrozumienia procesów, które nas wszystkich w jakiś sposób dotyczą, oraz zaangażowania w sprawy dotyczące naszego wspólnego dziedzictwa.
Kongres Pamięci Narodowej – wydarzenie cykliczne
Kongres Pamięci Narodowej to wydarzenie cykliczne, które co roku gromadzi wielu gości z różnych pokoleń. W programie zazwyczaj znajdują się liczne atrakcje i wydarzenia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W tym roku goście będą mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach, wśród których znajdują się m.in.:
- przedstawienie teatralne „Miś Wojtek”
- warsztaty „Drużyna Inki”
- filmy edukacyjne
- zabytkowe pojazdy i umundurowanie
- Strefa Nowych Technologii
- gra szyfrów
- aplikacja „Szybowcowa ’87”
- Edukacyjna Podróż Historyczna
- olimpiada gier planszowych
- Histhack
- turniej historycznych gier planszowych
- Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach „Echa Katynia”
Kongres jest doskonałą okazją do poznania i zgłębienia wiedzy o historii naszego kraju oraz zapoznania się z najnowszymi trendami technologicznymi. Będzie to też okazja do spotkań z twórcami, omówienia filmów i dyskusji na tematy historyczne. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu – niezależnie od wieku!
Komunikaty publikowane w serwisie PAP
Komunikaty publikowane w serwisie PAP są udostępniane w formie dostarczonej przez nadawcę bez wprowadzania jakichkolwiek zmian w ich treści. Nadawca komunikatu jest odpowiedzialny za jego treść, zgodnie z postanowieniami art. 42 ust. 2 ustawy Prawo Prasowe.
Korzyści z publikacji w serwisie PAP
- Szybkie i skuteczne dotarcie do szerszego grona odbiorców
- Kontrola jakości informacji
- Pewność, że treść komunikatu nie zostanie zmieniona
Korzystając z usług serwisu PAP masz pewność, że Twoja informacja zostanie przekazana do szerszego grona odbiorców w formie, w jakiej została dostarczona. Dzięki temu masz gwarancję, że treść informacji nie ulegnie zmianie, a jakość publikacji będzie wysoka.
Komunikaty publikowane w serwisie PAP mogą być skutecznym narzędziem do dotarcia do szerokiego grona odbiorców, zapewniając jednocześnie jakość i wiarygodność informacji.
Pochodzenie wiadomości: pap-mediaroom.pl