Home Biznes i finanse Efektywne wydatkowanie 1 700 000 euro rocznie przez firmę produktową SOFTSWISS na cele charytatywne

Efektywne wydatkowanie 1 700 000 euro rocznie przez firmę produktową SOFTSWISS na cele charytatywne

SOFTSWISS angażuje się w działania charytatywne na całym świecie, wspierając wszelkiego rodzaju inicjatywy mające na celu pomoc i ochronę ludzi dotkniętych przez tragedie. Jest to firma produktowo-technologiczna o międzynarodowym zasięgu, obecna w Polsce z dwoma centrami programistycznymi w Poznaniu i Warszawie. SOFTSWISS wykazuje się wyjątkową odpowiedzialnością społeczną, działając w służbie potrzebującym.

Firma SOFTSWISS, jako lider światowego rynku oprogramowania, ponownie udowodniła swoje zaangażowanie w pomoc ofiarom klęsk żywiołowych. W zeszłym roku firma przekazała na te cele ogółem 1 700 000 euro, a w biurze w Polsce zadeklarowano, że pomoc ta będzie kontynuowana w przyszłości.

„Dobroczynność odgrywa ważną rolę w życiu SOFTSWISS. Założyciele firmy nie bardzo lubią rozwijać ten temat, jako że uważają, iż chęć pomocy innym ludziom jest naturalnym odruchem każdego człowieka. Ale kiedy dowiadujemy się o tej lub innej pomocy, której firma udzieliła potrzebującym w najtrudniejszym dla nich czasie, przepełnia nas uczucie dumy i silne poczucie łączności z firmą i jej wartościami” – mówi dyrektor ds. personalnych SOFTSWISS Julia Onczewa.

Firma podjęła działania, aby pomóc ludziom w Turcji w ich trudnej sytuacji. Przekazali oni ponad milion dolarów na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, wspierając lokalne organizacje charytatywne w ich wysiłkach, aby pomóc poszkodowanym. Ponadto udzielili wsparcia finansowego, aby pomóc mieszkańcom odzyskać dach nad głową, odnowić ich domy i życie.

Firma zaangażowała się w starania, aby pomóc ludziom po marcowym trzęsieniu ziemi w Turcji. Przekazali ponad milion dolarów na rzecz ofiar katastrofy, wspierając lokalne organizacje charytatywne w ich staraniach mających na celu przywrócenie dachu nad głową, domów i życia. Przy jednoczesnym wsparciu finansowym, firma angażuje się w różne inicjatywy, w celu przywrócenia utraconych dóbr.

Firma wzięła na siebie odpowiedzialność za pomoc ludziom dotkniętym skutkami potężnego trzęsienia ziemi w Turcji. Dostarczyli milion dolarów na rzecz ofiar klęski żywiołowej, wspierając lokalne organizacje charytatywne w ich działaniach. Z ich pomocą ludzie mogli odzyskać dach nad głową, przywrócić domy i wznowić normalne życie.

„Kiedy byliśmy w rejonie katastrofy, widzieliśmy miasta i wsie, leżące w gruzach. To było przerażające. Skontaktowaliśmy się z poszkodowanymi, żeby dowiedzieć się od nich, czego najbardziej potrzebują, a także w jaki sposób możemy im pomóc” – zauważył przedstawiciel firmy Nurullah Yildiz po odwiedzeniu terenów, które ucierpiały w wyniku trzęsienia ziemi.

Nasza firma, SOFTSWISS, zdecydowała się wesprzeć działania zmierzające do odbudowy Turcji i przekazała 25 000$ na zakup kontenerów mieszkalnych dla ofiar katastrof. Ponadto ofiarom przysługuje również pomoc finansowa na zakup produktów żywnościowych i wody pitnej. Wsparcie skierowane jest również do rodzin, w których są dzieci niepełnosprawne oraz te, które straciły w wyniku katastrofy bliskich.

„To, co się wydarzyło w Turcji, jest straszne. Ludzie nie powinni cierpieć z tego powodu. Jednak życie pokazuje, że nikt na tym świecie nie jest bezpieczny. Dlatego zawsze będziemy pomagać tym, którzy tego potrzebują” – skomentował założyciel firmy SOFTSWISS Iwan Montik.

1. SOFTSWISS to międzynarodowy producent i dostawca technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem i oddziałami w wielu krajach, w tym w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Zespół SOFTSWISS liczy już ponad 1400 osób.

2. Firma SOFTSWISS jest pionierem w tworzeniu rozwiązań do używania kryptowalut w branży rozrywki online.

3. SOFTSWISS to wiodąca firma światowego rynku technologicznego, oferująca jeden z najbardziej innowacyjnych produktów na rynku.

W uznaniu za wybitne osiągnięcia w branży gier i technologii hazardowych, firma SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami SIGMA Europe i SIGMA CIS w 2022 roku oraz International Gaming Awards i Starlet Awards w 2021 roku. Ponadto, pracownicy SOFTSWISS zostali wyróżnieni w kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.


Źródło wiadomości: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ