Home Biznes i finanse Bybit wprowadza darmowy pakiet narzędzi wspierających inteligentniejsze inwestowanie w kryptowaluty

Bybit wprowadza darmowy pakiet narzędzi wspierających inteligentniejsze inwestowanie w kryptowaluty

6 lutego 2024 r. w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie – Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ogłosiła wprowadzenie bezpłatnego pakietu narzędzi inwestycyjnych do wyszukiwania niedowartościowanych projektów. Zestaw narzędzi, znany jako Crypto Investment Analysis Toolkit, został stworzony przez ekspertów Bybit jako część ich misji budowania światowej KryptoArki, mającej na celu umożliwienie bezpiecznego i łatwego inwestowania.

Bybit wprowadza nowy zestaw narzędzi, które mają na celu poprawę kompetencji inwestorskich i zwiększenie skuteczności decyzji inwestycyjnych na rynku kryptowalutowym.

Crypto Investment Analysis Toolkit to proste, darmowe arkusze Google, które są dedykowane zarówno początkującym, jak i doświadczonym inwestorom w kryptowalutyce. Zawierają one wiele istotnych wskaźników i danych, które umożliwiają szeroką ocenę projektów kryptowalutowych, wykraczającą poza samą analizę ceny.

Wykorzystanie narzędzi do analizy fundamentalnej projektów kryptowalutowych pozwala inwestorom na obiektywne oszacowanie wartości inwestycji, co przekłada się na większy spokój w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych i poprawę jakości swoich portfeli.

„Naszą misją jest wzmacnianie inwestorów poprzez dawanie im dostępu do narzędzi i wiedzy potrzebnych do podejmowania bardziej świadomych i ugruntowanych decyzji – powiedział Ben Zhou, CEO Bybit. – Nasz pakiet stanowi namacalny dowód tego, że zależy nam na doskonaleniu środowiska kryptowalutowego. W narzędziach tych połączyliśmy prostotę z dużym potencjałem analitycznym, dając inwestorom klucz do poznania prawdziwej wartości aktywów cyfrowych”.

Nowa wersja Crypto Investment Analysis Toolkit obejmuje szeroki zakres czynników analizy fundamentalnej, od aspektów ekonomicznych po ogólną kondycję projektu i jego wpływ społeczny. Dzięki temu inwestorzy kryptowalutowi mają kompleksowe narzędzia do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Bybit pokazuje swoje zaangażowanie w rozwój wiedzy i kompetencji wśród traderów, wprowadzając ten pakiet narzędzi.

Dostępne narzędzia są dostępne w różnych językach, w tym chińskim, rosyjskim, tureckim i wietnamskim.

Zacznij rozwijać swoje kompetencje inwestorskie już dziś, korzystając z naszego bezpłatnego zestawu narzędzi!

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, założona w 2018 roku, jest trzecią co do wielkości giełdą kryptowalutową pod względem wolumenu obrotów, zrzeszającą 20 mln użytkowników. To profesjonalna platforma, na której traderzy i inwestorzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest również dumnym partnerem aktualnych mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 – zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji można znaleźć na Bybit Press.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.bybit.com

Aktualności można znaleźć w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | Twitter | Youtube


Informacja pochodzi z serwisu: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ