Home Biznes i finanse ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting

ASB Poland dołącza do swoich struktur firmę księgową PGA Accounting

ASB specjalizuje się w usługach outsourcingu w zakresie księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz cen transferowych, zarządzania powierniczego i obsługi korporacyjnej. Spółka jest obecna w Europie Środkowo-Wschodniej od 2002 roku i systematycznie zwiększa swój udział w rynku profesjonalnych usług dla biznesu. Połączenie z PGA Accounting jest już kolejną tego rodzaju transakcją ASB zrealizowaną w Polsce. Dzięki połączeniu spółek, ASB wzmacnia swoje zasoby o kolejnych 25 specjalistów, a łącznie zespół w Polsce będzie liczyć blisko 250 pracowników.

„Od wielu lat rośniemy w tempie minimum 20% rocznie, znacznie wyprzedzając rynek. Ubiegły, 2022 rok zamknęliśmy z rekordowym, ponad 40% wzrostem. Mam szczere przekonanie, że nasza strategia dalszego, dynamicznego rozwoju ASB zarówno na Polsce, jak i regionie, zakładająca stałe i systematyczne rozszerzenie portfolio naszych usług w oparciu o współpracę z doświadczonymi praktykami i specjalistami w swoich dziedzinach, jest najlepszą receptą na sukces – mówi Przemysław Oleksy, dyrektor zarządzający ASB w Polsce. – I nie chodzi mi tylko o nasz sukces, ale także – a właściwie przede wszystkim – o sukces naszych klientów. To ich potrzeby są dla nas na pierwszym miejscu, a ASB nie ma być >>tylko<< dostawcą usług księgowych, podatkowych czy kadrowo-płacowych, ale również prawdziwym partnerem i filarem w rozwoju biznesu naszych klientów.”

ASB obchodzi w tym roku 15-lecie swojej działalności w Polsce, a jako część międzynarodowej grupy firm doradczych od lat stawia na współpracę z klientami zagranicznymi. Od lat pracuje głównie dla spółek z kapitałem z Wielkiej Brytanii, USA oraz krajów azjatyckich. Wzmocnienie zespołu ekspertami PGA Accounting pozwoli firmie na otworzenie się na nowy rynek, gdyż PGA Accounting posiada rozległe doświadczenie w obsłudze klientów z kapitałem z Włoch oraz zatrudnia ekspertów biegle władających językiem włoskim.

„Z wielką przyjemnością informujemy o dołączeniu do ASB Poland – mówi Agnieszka Górecka, członek zarządu PGA Accounting. – Od lat dostarczamy klientom praktyczne i dopasowane do potrzeb rozwiązania w zakresie księgowości, które mają umożliwić osiągnięcie celów biznesowych zamiast analiz teoretycznych. Teraz, dzięki współpracy z ASB, poszerzamy portfolio usług o doradztwo podatkowe, wsparcie transakcyjne, usługi korporacyjne, czy nawet wdrożenia systemów IT i automatyzację procesów. Dołączanie do struktur międzynarodowej grupy doradczej niesie także nowe perspektywy rozwoju zawodowego dla ekspertów, którzy tworzą zespół PGA Accounting.”

W perspektywie najbliższych miesięcy Zarząd ASB planuje dalszą, systematyczną rozbudowę dotychczasowych struktur, także z uwzględnieniem nowego oddziału w Płocku.

Obecnie ASB obsługuje kilkaset spółek z wielu branż, za pośrednictwem biur w Warszawie, Toruniu, Wrocławiu, Pradze, Bratysławie i Budapeszcie.

KONTAKT:

Piotr Tarnowski

Group Marketing Director

tel. +48503108411

e-mail: ptarnowski@asbgroup.eu

Źródło informacji: ASB Poland

 


Źródło: pap-mediaroom.pl

Lokalny serwis informacyjny z Poznania i okolic. Wydarzenia, aktualności i newsy.

 

 

Wydawca:
ZP20 Piotr Markowski
office@zp20.pl
+48 733 644 002

Partnerskie

Najnowsze

Wykorzystujemy pliki cookies.    Polityka Prywatności    Informacje o cookies
AKCEPTUJĘ